PL / EN
CHANEL – KAMPANIA CRUISE 2017/18

CHANEL – KAMPANIA CRUISE 2017/18

Poznajcie nowa muzę domu mody CHANEL!

MARINE VACTH x CHANEL

Powitajcie nową muzę Karla Lagerfelda: Marine Vacth! Dyrektor kreatywny na ambasadorkę kolekcji CHANEL La Modernité de l'Antiquité (tłum. Współczesność Starożytności) wybrał francuską aktorkę, która, jego zdaniem, ma urodę greckiej heroiny. Vacth jest laureatkę nagrody „Essence du Talent” (dla najbardziej obiecującej aktorki) z 2013 roku, przyznawanej przez kapitułę Francuskiego Festiwalu Filmowego, którą otrzymała za rolę w filmie „Młoda i piękna”. Za kreację w „Belles familles” w 2015 roku przyznano jej statuetkę SACD Prize, a w kolejnym roku za „La confession” zdobyła miano „Najlepszej aktorki” na Sarlat Film Festival. W tym roku można ją było podziwiać na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie promowała film „Podwójny kochanek”.

KAMPANIA CHANEL CRUISE 2018

Tłem dla kampanii CHANEL cruise 2017/18 stało się pastelowe niebo o zmroku odbite w konturze jasnoniebieskiego morza. Ponadczasowa koncepcja nasycona jest harmonią, spokojem i delikatnością, ale również dla kontrastu ma za zadanie pokazać bogactwo kultury i historii starożytnej Grecji.


KOLEKCJA CHANEL CRUISE 2018

Marine Vacth prezentuje tweedowe projekty nawiązujące do strojów pasterskich w odcieniach ochry i kamienia. Na innych ujęciach aktorka wygląda niczym grecka bogini w jasnych kreacjach z krepy i jedwabiu, o architektonicznych krojach, z elementami złota pod postacią cekinów, haftów i printów nawiązujących do starożytnych motywów. Stylizacje wykończone są złotymi tiarami oraz wiązanymi opaskami, biżuterią oraz sandałami typu gladiatorki, na jednej fotografii można również dostrzec kremową kopertówkę na łańcuszku.

ZOBACZ TEŻ: POKAZ CHANEL CRUISE 2018

Karl Lagerfeld, jako miłośnik starożytnego świata, pragnie przekazać swoją wizję idealnej Grecji, której sylwetka i elegancja płynnych linii pozostają w harmonii z duchem oraz ideą domu mody CHANEL.


video

VICTORIA BECKHAM JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: kampania | cruise 2018 | Marine Vacth | Chanel |

podobne artykuły