PL / EN
BIENKOVSKA x STYLE ON

BIENKOVSKA x STYLE ON

Zobaczcie efekty współpracy projektantki z blogerką!

JAK POWSTAŁA KOLECJA BIENKOVSKA x STYLE ON

„Ubrania są formą wyrażania siebie. W tym co masz na sobie ludzie znajdują wskazówki na temat tego, kim jesteś” –  Marc Jacobs. Te słowa stały się inspiracją dla limitowanej linii produktów, powstałej w wyniku współpracy pomiędzy Kingą Litwińczuk - autorką bloga Style On i Mileną Bieńkowską - projektantką i założycielką marki Bienkovska. Kolaboracji, która rozpoczęła się w grudniu 2016 roku na targach mody autorskiej Face to Face Paris, zaś premierę miała pod koniec września w Warszawie.

BIENKOVSKA x STYLE ON

Pamiętam jak siedziałyśmy z Kingą w paryskiej restauracji ‘La Favorite’ mieszczącej się przy Rue de Rivoli. Obserwowałyśmy tamtejsze kobiety, podziwiałyśmy je. Były romantyczne, odważne, miały własny, oryginalny styl. Zachwycałyśmy się tą umiejętnością naturalnego łączenia nowoczesnych fasonów, wzorów i kolorów. To nas zbliżyło i tak narodził się pomysł kolaboracji. Choć na co dzień jesteśmy z innych światów, ja w swoim stylu bardziej romantyczna, Kinga bardziej odważna, to wspólne stworzenie linii produktów wydawało się być bardzo ciekawym pomysłem, ale też największym wyzwaniem. Chciałyśmy połączyć nasze dwa style w taki sposób, aby ubrania te pasowały różnym kobietom, nie tylko nam” – wspomina Milena Bieńkowska.

Ja nie jestem projektantką, jestem blogerką, dlatego podczas tworzenia projektów na potrzeby naszej kolaboracji kierowałam się swoimi upodobaniami. Te produkty, które stworzyłyśmy - sukienki, swetry, spodnie to w stu procentach jestem ja, to jest właśnie mój styl, to jest część mnie - wyprodukowana z dzianiny! Klasyka z delikatną nutą ekstrawagancji. Przez to, że w kroju są całkiem klasyczne, dają wiele możliwości łączenia” – dodaje Litwińczuk.

KOLEKCJA BIENKOVSKA x STYLE ON

Dzianinowe szerokie spodnie z limitowanej linii Bienkovska x Style On podkreślają każdą sylwetkę, oversizowe sukienki z odsłoniętymi ramionami przyciągają wzrok, a płaszcz z wzorem w zebrę i szerokimi rękawami nie tylko otuli i ogrzeje, ale i wyróżni z tłumu. Kolorystyka kolekcji to stonowana paleta barw, inspirowana jesienią: jasny brąz, klasyczne czerń, biel i szarość.
ZOBACZ TEŻ: FASHION SECRETS - KINGA LITWIŃCZUK (STYLE ON)

Kolekcję na zdjęciach wizerunkowych zaprezentowała współautorka linii - Kinga Litwińczuk. Sesję warszawskiej Woli wykonał duet fotografów - Paulina Wesołowska oraz Łukasz Żyłka.  Za całość projektu odpowiadała agencja BlackBalloon.

Limitowana linia produktów dostępna jest w limitowanej sprzedaży od 22.09.2017 w sklepie online: www.bienkovska.com

video

MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Bienkovska | Style On | blogerki | kolekcja |

podobne artykuły