PL / EN
CHANEL CRUISE 2018

CHANEL CRUISE 2018

Karl Lagerfeld otworzył skarbiec kulturowych referencji, inspirując się Starożytną Grecją! Zobaczcie wszystkie sylwetki z kolekcji Chanel Resort 2018.

Pokaz mody: Chanel Cruise 2018

Przygotowując pokaz Chanel Cruise 2018, Karl Lagerfeld nie mógł znaleźć w Grecji odpowiedniej alei, która spotkałaby się z jego wyobrażeniami – dlatego postanowił stworzyć własną w Paryżu. Projektant, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, wyczarował replikę Świątyni Posejdona w Galerie Courbe w Grand Palais; oprócz ruin rodem z Antyku, tony światła z reflektorów stworzyły iluzję śródziemnomorskiego słońca, które kontrastowało z szarym, mżystym niebem i paradą współczesnych bogiń, stąpających po kamiennej posadzce w kolorowych sandałach. Blisko 800 zgromadzonych gości-turystów pozowało na tle greckich kolumnad u wybrzeża morza.

ZOBACZ TEŻ: LOTTIE MOSS W KAMPANII CHANEL 2017!

Chanel Resort 2018: sylwetki

Na wybiegu zobaczyliśmy miękkie drapowania i eleganckie, opływające sylwetkę kształty wykonane z tweedu, dzianiny, jedwabiu, lnu, koronki, czy krepy. Surowe frędzle połączono z bogatymi zdobieniami, gladiatorki postawiono na kolumnach (obcasach), a laury olimpijskie przeistoczono w akcesoria na głowę, które wzmocniono złotymi bransoletami i naszyjnikami. Pięknym dodatkiem do projektów Chanel Resort 2018 były plisowane, skórzane plecaki, kopertówki wykonane z drapowanej lub brązowej, egzotycznej skóry i słynne torebki Chanel Gabrielle w wersji z motywem antycznej wazy.

Ten pokaz nie ma nic wspólnego z samym krajem. Rzeczywistość mnie nie interesuje. Wykorzystałem te elementy, które lubię. To moja koncepcja Grecji, powiedział dyrektor kreatywny domu mody Chanel po pokazie.

POLECAMY: KUBAŃSKI POKAZ CHANEL CRUISE 2017!

Zobaczcie wszystkie 85 sylwetek z pokazu w galerii poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: POKAZ MODY | CHANEL CRUISE 2018 | Gabrielle Chanel |

podobne artykuły