PL / EN
CELINE - POKAZ KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

CELINE - POKAZ KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Rockandrollowy luz i awangardowy styl!

W ubiegłym roku, Hedi Slimane, projektując linię ubrań, po inspiracje udał się do muzyków grających indie rocka. Tym razem bliżej mu było do Beatelsów. Męskie garnitury połączył więc z białą koszulą i krawatem w groszki, dodając całości nieco fantazyjnego charakteru. Zobaczcie całą kolekcję męską Celine na jesień zimę 2019/20! 

CELINE – INSPIRACJE NA POKAZIE KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Moda lat 60. była pod silnym wpływem Beatlesów i to ona stanowiła punkt odniesienia kolekcji męskiej Celine na jesień zimę 2019/20. Między innymi, John Lennon i Paul McCartney, do kanonu wprowadzili garnitury, marynarki zestawione z golfem, buty sztyblety oraz spodnie przed kostkę. Słynne stały się także fryzury „na Beatlesa", okulary lenonki oraz czapki typu kaszkiet. Te wszystkie trendy zinterpretował na nowo Hedi Slimane pod szyldem Celine.

POLECAMY: CELINE - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2018/19

Celine - kraciasta marynarka + krawat na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

CELINE – KOLEKCJA MĘSKA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Monochromatyczny zestaw: garnitur, koszula, krawat i buty - to charakterystyczne elementy stylu Beatlesów. Hedi Slimane, jednak taki elegancki komplet urozmaicił za pomocą ekstrawaganckiego krawata np. w zwierzęcy deseń czy kraciastego szala i kolorowej fryzury z zaokrągloną grzywką. Podstawą garderoby mężczyzny w wydaniu Celine stały się ciepłe, wełniane płaszcze w neutralnej palecie kolorystycznej np. czerni i szarości. Stylizacje zbudowano także na bazie spodni przed kostkę połączonych z białymi skarpetami oraz kurtek ze skórzanymi wstawkami. Celowo „przykrótki” fason dodał modelom jeszcze więcej młodzieńczości i zadziornej nonszalancji. W kolekcji przewijały się także trendy, takie jak ramoneski z asymetrycznym suwakiem, długie futra i koszule w grochy. Wprost od Beatelsów zapożyczono okulary lenonki i współczesną wersję surduta.

W galerii prezentujemy sylwetki z pokazu kolekcji męskiej Celine na jesień zimę 2019/20.

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Celine | jesień zima 2019/20 | pokaz mody | moda męska | TRENDY |

podobne artykuły