PL / EN
BIZUU – POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2017

BIZUU – POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2017

Duet projektantek widzi modę przez różowe okulary!

31 stycznia 2017 roku odbył się pokaz kolekcji wiosna lato 2017 duetu BIZUU - Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak.

 

BIZUU WIOSNA LATO 2017

Nie będzie nadużyciem jeżeli powiemy, że Blanka i Zuzanna to polskie ekspertki od różu. Kolor ten przewija się przez wszystkie kolekcje BIZUU, tym razem zajął szczególne miejsce w dwóch liniach (patrz niżej), scenografii i komunikacji wizualnej całego wydarzenia. Na wybiegu mieliśmy okazję zobaczyć cały pejzaż różowych odcieni: od delikatnych pasteli, przez gumę balonową i neon, aż do fuksji i magenty. Występował w różnych konfiguracjach, osobno jako mocny akcent i w odważnych total lookach.

Tworząc wiosenną kolekcję, projektantki inspirowały się wielokulturowością, stąd etniczne motywy, egzotyczne printy czy hiszpańskie dekolty. BIZUU proponuje szeroką ofertą produktów, bo są to zarówno dzianiny, płaszcze, koszule i topy, spódnice i spodnie (w tym również jeansy), a także dodatki, ale to sukienka stanowi za każdym razem statement piece całości. Tym razem są to albo dziewczęce modele w wersji mini, albo romantyczne i zwiewne kreacje.

Kobiecy duet pragnie podkreślać siłę swojej płci, więc po raz kolejny słyszymy o girls power – sezon wiosna lato 2017 dedykowany jest kobiecie sukcesu, odważnej i znającej swoje potrzeby.

ZOBACZ TEŻ: BIZUU - POKAZ KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2016/17

Detale kolekcji BIZUU wiosna lato 2017 (fot. Filip Okopny / Fashion Images)

 

BIZUUxBarbie

 

Duet BIZUU ponownie zdecydował się podczas pokazu zaprezentować drugą, kapsułową linię. W tym sezonie projektantki nawiązały współpracę z marką Barbie. „Barbie to ikona stylu, która nie tylko podąża za aktualnymi trendami, ale też sama je kreuje. Dlatego kiedy zaproponowano nam współpracę, zgodziłyśmy się na nią bez wahania. Ponieważ klientki BIZUU to kobiety zdecydowane i odważne, jesteśmy pewne, że zapragną mieć w swojej szafie choć jeden model z tej kolekcji” – mówiły projektantki BIZUU. Powstała we współpracy linia to kojarzone z amerykańską marką printy naniesione na kolorowe, dziewczęce projekty, które mają odzwierciedlać styl nowoczesnej kobiety.

 

Projektantki po raz kolejny zaprosiły swoich gości do przestrzennego ATM Studio, gdzie pokaz wyreżyserowała tradycyjnie Katarzyna Sokołowska. Za stylizacje odpowiadała Agnieszka Ścibior, a oryginalną oprawę beauty stworzyli Marianna Yurkiewicz (make-up) i Sebastian Professional (fryzury).

 

Pierwsze modele z kolekcji BIZUU na sezon wiosna lato 2017 dostępne są w sprzedaży już od dzisiaj w butikach stacjonarnych oraz w sklepie online. Polecamy! 

ZOBACZ TEŻ: BACKSTAGE POKAZU BIZUU WIOSNA LATO 2017

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: pokaz mody | wiosna lato 2017 | bizuu |

podobne artykuły