PL / EN
BADURA

BADURA

ROK ZAŁOŻENIA

1979

ZAŁOŻYCIEL

Zdzisław Badura

BRANŻA

Obuwnicza

BADURA: O MARCE

Badura to polska marka obuwnicza założona przez Zdzisława Badurę w 1979 roku. Zajmuje się produkcją obuwia dla kobiet, mężczyzn oraz młodzieży. Jej asortyment można znaleźć nie tylko na rynku krajowym, ale również w innych państwach na terenie Unii oraz na Ukrainie i w Rosji.

ZDZISŁAW BADURA

Niegdyś Badura była niewielkim zakładem rzemieślniczym, w którym każda para butów powstawała z pracy rąk ludzkich. Dziś jest jednym z największych producentów obuwia w Polsce – w 2009 roku firma rozpoczęła budowę własnej ogólnopolskiej sieci handlowej.

BADURA: JAKOŚĆ I DESIGN

Obuwie firmy Badura tworzone jest z wysokiej jakości materiałów, a wzornictwo mocno wpisuje się w aktualne trendy modowe. Klienci doceniają produkty marki za porządne wykonanie, elegancję i prostotę designu. Mimo upływu czasu, wartości, takie jak radość, oryginalność i wygoda, które przyświecały założycielowi blisko 40 lat temu, nadal pozostają żywe.

BADURA: WSPÓŁPRACA

Od sierpnia 2016 roku twarzą marki Badura jest Aneta Kręglicka. W marcu 2017 roku w kampanii Badura Icons u jej boku wystąpiła znana na całym świecie modelka, Magdalena Frąckowiak. 

Badura wpółpracuje również z projektantami, użyczając butów do pokazów takim markom jak MMC Studio, czy La Mania.

POLECAMY: INSTAGRAM - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O POPULARNYM KANALE SPOŁECZNOŚCIOWYM

podobne artykuły