PL / EN
ASIA PUŁKO W KAMPANII LAURA GUIDI WIOSNA LATO 2012

ASIA PUŁKO W KAMPANII LAURA GUIDI WIOSNA LATO 2012

Polska marka Laura Guidi prezentuje kampanię reklamową na sezon wiosna lato 2012. W rolach głównych subtelne i kobiece kolory oraz modelka Asia Pułko.

Laura Guidi to marka, która na polskim rynku odzieżowym istnieje już przeszło dwanaście lat. W jej ofercie znajdziemy zarówno propozycje biznesowe, suknie koktajlowe czy też sportowe zestawy na co dzień. Marka wielokrotnie nagradzana była też za swój dorobek – pochwalić się może między innymi wyróżnieniem Doskonałość Mody 2011 przyznanym przez miesięcznik Twój Styl w kategorii Polska Marka Ekskluzywna.


Najnowsze wiosenno-letnie propozycje Laura Guidi to subtelna kobiecość i zmysłowość. W kolekcji dominuje jasna, pastelowa kolorystyka i lekkie, łatwo układające się tkaniny. Panie znajdą w niej zwiewne i dopasowane sukienki, seksowne szorty czy też żakiety. W propozycjach pojawia się też kontrastująca z pastelami czerń, podkreślająca ich delikatność.

 

W kampanii reklamowej marki wzięła udział polska modelka Asia Pułek, podopieczna agencji D’Vision. Subtelne i niezwykle kobiece fotografie wykonała fotograf Iza Grzybowska.

 

Nam się podoba!      

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Asia Pułko | Laura Guidi | wiosna lato 2012 |

podobne artykuły