PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KAMPANIA REKLAMOWA KOLEKCJI CONSCIOUS H&M

KAMPANIA REKLAMOWA KOLEKCJI CONSCIOUS H&M

Piękna, egzotyczna roślinność oraz modele i modelki w strojach z ekologicznych tkanin pochodzących z najnowszej kolekcji H&M Conscious – obejrzyj koniecznie zdjęcia z kampanii!

Czy można idealnie zaprojektować, perfekcyjnie wykonać i świetnie sfotografować, a następnie sprzedać ubrania wykonane z ekologicznych materiałów? Ależ tak! Udowadnia to H&M.

 

Szwedzki koncern sumiennie wspiera działania na rzecz ochrony środowiska. W tym celu projektanci regularnie tworzą kolekcję Conscious. Ubrania z tej linii uszyte są z ekologicznych materiałów, bawełny, konopi oraz poliestru z recyklingu. 12. kwietnia bieżącego roku do wybranych sklepów na całym świecie trafią kreacje z najnowszej, przyjaznej dla środowiska, kolekcji. Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam zdjęcia pochodzące z kampanii reklamowej marki. Nie zabrakło na nich oczywiście bogatej, egzotycznej roślinności. Kolory ubrań oraz tekstury tkanin, okalających szczupłe sylwetki modelek idealnie się z nimi komponują. Jest pastelowo, wiosennie i inspirująco. H&M pokazuje, że naprawdę warto dbać o środowisko.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Conscious | trendy wiosna lato 2012 | H&M |

podobne artykuły