PL / EN
ZMYSŁOWA CLARA ALONSO W NAJNOWSZYM WYDANIU ELLE VIETNAM

ZMYSŁOWA CLARA ALONSO W NAJNOWSZYM WYDANIU ELLE VIETNAM

Piękna hiszpańska modelka, Clara Alonso przed obiektywem Chrisa Collsa – zobacz zmysłową sesję zdjęciową, która ukazała się w Elle Vietnam.

Clara Alonso to hiszpańska piękność, która obecnie prowadzi swój autorski blog regularnie publikowany na stronie Vogue España. Top modelka miała również okazję wystąpić w spektakularnym pokazie Victoria’s Secret w 2008 roku. Co ciekawe od 1999 roku żadna hiszpańska modelka nie wzięła udziału w show amerykańskiej marki. Clara była również twarzą GUESS. Co łączy kampanie reklamowe obu firm? To proste - piękne, seksowne kobiety o ponętnych kształtach. Taka właśnie jest Hiszpanka.

 

Jak można się spodziewać podczas sesji zdjęciowej do Elle Vietnam Clara Alonso ma na sobie niewiele. Stylizacje Aya Kanai składają się w większości z kremowej i czarnej bielizny, koronki i jedwabiu. Nie ma w tym jednak ani kszty wulgaryzmu lub nadmiernie emanującej seksualności. Wręcz przeciwnie, modelka pozostaje bardzo kobieca i zmysłowa. Intryguje przydymionym makijażem wykonym przez Nam Vo i czaruje bujną fryzurę zrobioną przez Kayla Michele.

 

Zdjęcia wykonał Chris Colls. Fotograf pracuje dla najlepszych: Vogue, Harper’s Bazaar, Marie Claire; oraz z najlepszymi: Jessicą Albą, Orlando Bloomem, Mirandą Kerr, Sienną Miller. Jego prace są pełne wdzięku i uwodzicielskiej naturalności.

 

Czy i tym razem artysta nie zawiódł? Sprawdźcie to w naszej galerii!

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: Elle | Elle Vietnam | Clara Alonso | Chris Colls |

podobne artykuły