PL / EN
ANJA RUBIK W TELEDYSKU MARY KOMASY „LOST ME”

ANJA RUBIK W TELEDYSKU MARY KOMASY „LOST ME”

Zobaczcie nową odważną rolę polskiej topmodelki!

Jestem podekscytowana ogłoszeniem nowej współpracy z artystką Mary Komasą i reżyserem Janem Komasą” – napisała na Facebooku Anja Rubik. Zobaczcie jej efekty!

 

Na platformie Nowness.com odbyła się dziś premiera teledysku do piosenki Mary Komasy pt. „Lost Me”. Główną bohaterką klipu, obok samej wokalistki, została Anja Rubik, która od początku wspiera karierę polskiej artystki. Topmodelka jest w ogóle znana z tego, że promuje rodzime talenty oraz chętnie podejmuje się nowych wyzwań, czego dowodem bez wątpienia jest ten projekt.

 

Notabene to nie pierwszy taki występ Anji – wszyscy pamiętamy kontrowersyjną kreację modelki w klipie „Chleb” Doroty Masłowskiej. Obecna współpraca również jest odważna ze względu na eksponowanie nagości i ukazanie ciemnej strony modelingu.

 

Reżyserią filmu zajął się brat Mary, Jan Komasa, a kostiumy przygotowała jej siostra, Zofia Komasa. Z kolei na widowni pokazu z filmowej ekranizacji „Lost Me” mogliśmy zobaczyć męża piosenkarki, kompozytora Antoniego Komasę-Łazarkiewicza.

 

Koniecznie zobaczcie teledysk - jak go oceniacie?

 

 

video

STELLA MCCARTNEY WIOSNA LATO 2019

tagi: Mary Komasa | modelki | Anja Rubik |

podobne artykuły