PL / EN
& OTHER STORIES –  KONCERN H&M STARTUJE Z NOWĄ LUKSUSOWĄ MARKĄ

& OTHER STORIES – KONCERN H&M STARTUJE Z NOWĄ LUKSUSOWĄ MARKĄ

Wiadomo już, że & Other Stories, nowy tajemniczy projekt koncernu H&M, ruszy na wiosnę przyszłego roku. Zobaczcie, co jeszcze udało nam się ustalić!

O & Other Stories wiadomo na razie niewiele, a H&M robi wszystko, by dodatkowo podgrzać tajemniczą atmosferę towarzyszącą zbliżającej się premierze nowej marki. Z oszczędnych komunikatów prasowych dowiadujemy się, że w ofercie najmłodszej siostry COS, H&M, Monki, Cheap Monday i Weekday znajdziemy przede wszystkim buty, torebki, biżuterię, bieliznę oraz kosmetyki, stworzone z myślą o kobietach, które wiedzą, że dobrze dobrane akcesoria są równie ważnymi elementami osobistego stylu, co oryginalne ubrania. Choć dodatki, projektowane przez skupione wokół atelier w Sztokholmie i Paryżu dwa zespoły projektantów, określane są mianem luksusowych, nie powinny być droższe niż produkty oferowane przez popularny COS.

 

 

Wkrótce odkryjemy tajemnicę & Other Stories, które w najbliższym czasie obiecuje podzielić się z nami swoimi historiami, a w międzyczasie prezentujemy wam dostępne już w sieci zdjęcia moodboardu zespołu kreatywnego nowej marki, ujęcie z backstage’u przedstawiające śpiącą modelkę oraz filmowy trailer kolekcji, w którym możemy podziwiać serię migawek wykonanych w technice polaroid, ukazujących typowy dzień młodej paryżanki (do zobaczenia tutaj).

 

 

Czy Wy także nie możecie doczekać się premiery & Other Stories?

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: & Other Stories | H&M brands | H&M |

podobne artykuły