Logotyp serwisu lamode.info
ALOXXI - PREMIERA NOWEJ MARKI FRYZJERSKIEJ W POLSCE

ALOXXI - PREMIERA NOWEJ MARKI FRYZJERSKIEJ W POLSCE

Lśniący kolor i jednocześnie zdrowe i pięknie wyglądające włosy – teraz to możliwe. Zobaczcie relację ze spotkania, podczas którego profesjonaliści przywitali na polskim rynku markę Aloxxi.

20. października mistrzowie ostrych cięć i niebanalnych koloryzacji mieli okazję do niecodziennego spotkania, podczas którego w kameralnym gronie przywitali na polskim rynku markę profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji włosów - Aloxxi. W ramach konferencji oraz szkolenia, które odbyły się w salonach Hair & Nail Concept oraz Rezydencja Urody,  profesjonaliści z dziedziny fryzjerstwa poznali filozofię i produkty marki. Pracowali także pod okiem międzynarodowego trenera Aloxxi - Larego Smith'a oraz trenera kreatywnego w Polsce - Dominika Garczyńskiego, poznając możliwości nowych produktów. 

 

 

Twórcą Aloxxi jest George Scheffer, założyciel marki O.P.I, która specjalizuje się w kolorowych lakierach do paznokci. Jego nazwisko jest gwarancją wysokiej jakości oraz niekwestionowanego sukcesu rynkowego, jaki już dziś wróżyć można też marce Aloxxi.

 

 

Zarówno profesjonalnych fryzjerów, jak też podążających za fryzjerskimi trendami w koloryzacji klientów z pewnością cieszy fakt, że od teraz piękny, lśniący i trwały kolor będzie mógł pojawić się nie tylko na paznokciach ale i włosach.

 

tagi: Aloxxi | włosy | marka |

podobne artykuły