PL / EN
LOKACJE 2012 – NAJCIEKAWSZE MIEJSCA EVENTOWE W POLSCE

LOKACJE 2012 – NAJCIEKAWSZE MIEJSCA EVENTOWE W POLSCE

Nakładem Wydawnictwa Na Czasie ukazał się czwarty już Katalog Lokacje prezentujący oryginalne miejsca w Polsce odpowiednie dla organizacji wydarzeń firmowych.

Organizacja wydarzeń firmowych to przedsięwzięcie złożone. Katalog Lokacje 2012 podpowiada, które miejsca z pewnością nie zawiodą. W ofercie znalazły się najwyższej klasy polskie hotele, centra konferencyjne, restauracje, kluby, ośrodki sportowe oraz spa&wellness. Oprócz tego Lokacje 2012 proponują nowe i oryginalne rozwiązania. Spotkanie biznesowe w opactwie? Konferencja w nowoczesnym wagonie pociągu?  A może event w zabytkowej kopalni? Wszystko zdaje się być możliwe. Katalog na rok 2012 prezentuje również profesjonalne studia fotograficzne i postindustrialne przestrzenie - miejsca, które czekają na organizację eventów firmowych, spotkań biznesowych i konferencji.

 

W Katalogu Lokacje 2012 znajdziemy szczegółowe informacje o położeniu, sposobie dojazdu, wyposażeniu i zakresie działalności opisywanych miejsc – podane w sposób przejrzysty i uporządkowany oraz bogato ilustrowane.

 

Katalog Lokacje 2012fot. materiały prasowe/ Katalog Lokacje 2012

 

 

Katalog Lokacje 2012 skierowany jest do osób reprezentujących branżę MICE, pracowników działów HR i PR firm krajowych i międzynarodowych korporacji, mediów, stowarzyszeń, fundacji i biur festiwalowych.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Lokacje | Na Czasie | wydawnictwo | modne miejsce |

podobne artykuły