PL / EN
ALEXI LUBOMIRSKI AUTOREM ZDJĘĆ DO JESIENNO-ZIMOWEJ KAMPANII SIMPLE CREATIVE PRODUCTS

ALEXI LUBOMIRSKI AUTOREM ZDJĘĆ DO JESIENNO-ZIMOWEJ KAMPANII SIMPLE CREATIVE PRODUCTS

Top modelka Magdalena Frąckowiak w obiektywie światowej sławy fotografa, a to wszystko dla polskiej marki Simple Creative Products. Zobaczcie szczegóły i zdjęcia z backstage'u!

Polska marka Simple Creative Products przyzwyczaiła nas już do faktu, że do swoich kampanii reklamowych zaprasza najlepsze modelki. W nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie podobnie jak w obecnym, będziemy mieli okazję podziwiać oryginalną urodę Magdaleny Frąckowiak. Tym razem jednak marka robi swoim fanom niespodziankę i idzie o krok dalej. Oprócz światowej sławy top modelki w przygotowaniu kampanii wziął także udział fotograf naprawdę światowego formatu.

 

Alexi Lubomirski, bo o nim mowa, jest jednym z pięciu najbardziej znanych fotografów na świecie. W swoim portfolio ma zdjęcia dla najbardziej prestiżowych magazynów (Harper's Bazar, Vogue, W, GQ). Współpracował z takimi gwiazdami jak Cate Blanchett, Catherine Zeta Jones, Demi Moore, Victoria Beckham, Nicole Kidman czy Uma Thurman. W tym sezonie zrobił kampanię Max Mara, a wcześniej sfotografował Renee Zellweger dla marki Tommy Hilfiger. Swoją karierę rozpoczął jako asystent samego Mario Testino, później pracował dla Katie Grand w kultowym The Face. Urodził się w Anglii, jego ojciec był Polakiem, a mama Peruwianką. Jest doceniany nie tylko za swój talent fotograficzny, ale i urodę. Niedawno znalazł się wśród 10 najprzystojniejszych mężczyzn Ameryki, z czym absolutnie się zgadzamy.

 

A my zapraszamy na backstage sesji, która miała miejsce w prywatnym studiu fotografa w Nowym Jorku. Efektów końcowych już nie możemy się doczekać. A Wy?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Simple Creative | Products | Alexi Lubomirski | trendy jesień-zima 2011/12 | kampania | Magdalena Frąckowiak | LIDIA KALITA |

podobne artykuły