PL / EN
KAMPANIA WIZERUNKOWA CHARADE JEWELS AUTORSTWA SZYMONA BRODZIAKA UKAZAŁA SIĘ WE WŁOSKIM VOGUE GIOELLO

KAMPANIA WIZERUNKOWA CHARADE JEWELS AUTORSTWA SZYMONA BRODZIAKA UKAZAŁA SIĘ WE WŁOSKIM VOGUE GIOELLO

Fotograf Szymon Brodziak został nagrodzony w konkursie Prix de la Photographie Paris za kampanię marki Charade Jewels, która ukazała się między innymi we włoskim Vogue Gioello. Zobacz, które zdjęcia doceniło jury.

Szymon Brodziak, fotograf pochodzący z Poznania niejednokrotnie udowadniał, że polska fotografia może reprezentować wysoki światowy poziom. W ostatnim czasie zrealizował on kilka sesji modowych, które zostały docenione w prestiżowym konkursie Prix de la Photographie Paris.

 

Pierwsza z nich to wizerunkowa sesja marki Charade Jewels, która publikowana była we włoskiej edycji magazynu VOGUE GIOELLO. Do stylizacji użyte zostały kolekcje projektantów również związanych z Poznaniem – Łukasza Czajkowskiego, Olgi Bittner i Katarzyny Jarczykowskiej. Za tę sesję Szymon otrzymał srebrny medal w kategorii Produkt.

 

Kolejne docenione zdjęcie pochodziło z sesji dla młodej modowej marki Bizuu, założonej przez dwie siostry Blankę Jordan i Zuzannę Wachowiak, również mieszkających w stolicy Wielkopolski.

 

Poznań coraz częściej dowodzi, że jest ważnym ośrodkiem mody na mapie Polski, z którym należy się liczyć.

 

Oprócz tych wyróżnień jury konkursu doceniło również sesję dla Media Markt, która otrzymała aż dwa srebrne medale, w kategoriach Kalendarz oraz Akt.

 

W galerii oprócz nagrodzonych zdjęć również pozostałe prace Szymona Brodziaka. Czy zgadzacie się z werdyktem jury?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Vogue Gioello | Szymon Brodziak | Prix de la Photographie Paris | fotograf |

podobne artykuły