Logotyp serwisu lamode.info
RIHANNA ZOSTAŁA TWARZĄ BIELIZNY I JEANSÓW EMPORIO ARMANI

RIHANNA ZOSTAŁA TWARZĄ BIELIZNY I JEANSÓW EMPORIO ARMANI

Rihanna zastąpi nie mniej atrakcyjną amerykańską aktorkę Megan Fox w kampaniach reklamowych Emporio Armani Underwear oraz Emporio Armani Jeans.

Piękna artystka nie próżnuje. Wydaje płytę za płytą, a jej single szturmują listy przebojów. Rihanna ma już na swoim koncie zapach Reb’l Fleur – na tym jednak nie koniec! Świat właśnie obiegła wieść, że piosenkarka zastąpi atrakcyjną i słynącą z kontrowersyjnych wypowiedzi aktorkę Megan Fox. Gwiazda z Barbadosu pojawi się w kampanii reklamowej bielizny i jeansów na sezon jesień-zima 2011/12. Sesje fotograficzne zrealizowano w Nowym Jorku. Znana jest już data publikacji pierwszych materiałów promocyjnych – zdjęcia mają się pojawić już we wrześniu.

 

Dotychczas w kampaniach Emporio Armani brały udział największe gwiazdy światowego show-biznesu – między innymi wspomniana Megan Fox, piłkarze Cristiano Ronaldo i David Beckham, oraz jego żona – Victoria. Jak widać, marka mierzy coraz wyżej – Rihanna jest już powszechnie uznaną artystką, nagrodzoną prestiżową nagrodą Grammy. Sama piosenkarka również coraz staranniej dobiera kontrakty reklamowe – pracowała już między innymi z włoską marką Gucci.

 

 

 

 

 

 

tagi: Emporio Armani | kampania | jesień-zima 2011/12 | RIHANNA |

podobne artykuły