PL / EN
ALEXANDER MCQUEEN - POKAZ WIOSNA LATO 2020

ALEXANDER MCQUEEN - POKAZ WIOSNA LATO 2020

Finezyjne koronki, wytworna czerń i kunsztowne krawiectwo!

Sarah Burton stworzyła bogatą kolekcję w duchu zrównoważonej mody. Wykorzystała ekologiczne tkaniny i na nowo zinterpretowała wzory z minionych sezonów brytyjskiego domu mody. Odkryjcie jej propozycje na wiosnę lato 2020!

ALEXANDER MCQUEEN - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

Następczyni Lee w czasie postępujących zmian klimatycznych, gdy coraz więcej marek ogłasza działania w tym obszarze, również postanowiła zająć stanowisko. Burton razem z zespołem odwiedziła Irlandię, aby u źródła poznać historię, tradycję i rzemiosło. Tym sposobem, obok organzy, koronki i tiulu w kolekcji pojawił się len.

Na wybiegu Alexandra McQueena wiosna lato 2020 królowały: skórzane i ręcznie haftowane sukienki z motywami zagrożonych gatunków kwiatów, wieczorowe garnitury utrzymane w czerni i bieli, bajecznie bufiaste rękawy i asymetria. Pokaz zamknęły bogate sukienki w wiktoriańskim stylu. Głównym dodatkiem stały się szerokie, skórzane paski ze złotą klamrą. Towarzyszyły im minimalistyczne botki, sandały z szerokimi paskami, miękkie skórzane torby i złote puzderka. Dopełnieniem kolekcji stała się muzyka klasyczna na żywo.

ZOBACZ TAKŻE: ALEXANDER MCQUEEN – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Sarah Burton nie tylko wyraziła szacunek i troskę o planetę, udzieliła lekcji zrównoważonego rozwoju i tworzenia wielkiego piękna!

Alexander-McQueen
Alexander McQueen - trendy na pokazie wiosna lato 2020 (fot. East News)

Pełną kolekcję Alexandra McQueena na wiosnę lato 2020 zobaczycie w galerii zdjęć poniżej!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: pokaz mody | wiosna lato 2020 | ALEXANDER MCQUEEN |

podobne artykuły