PL / EN
ZA KULISAMI POKAZU KOLEKCJI JOANNY KLIMAS JESIEŃ ZIMA 2012

ZA KULISAMI POKAZU KOLEKCJI JOANNY KLIMAS JESIEŃ ZIMA 2012

Zapraszamy za kulisy jednego z najpiękniejszych pokazów mody w Polsce. Joanna Klimas i jej team przy pracy - bezcenne!

Prace nad prezentacją kolekcji Joanny Klimas trwały już od bardzo dawna, jednak zwykle bywa tak, że to ostatnie godziny przed pokazem są decydujące. Cała ekipa, styliści, choreograf, makijażyści, styliści fryzur, modelki i sama projektantka rzecz jasna są wtedy maksymalnie skupieni na pracy i osiągnięciu jak najlepszego efektu.

 

 

 

 

 

Kulisy pokazu Joanny Klimas jesień zima 2012fot. LAMODE.INFO

 

Niezwykłe miejsce pokazu pociągnęło za sobą  niecodzienny backstage. Modelki czesano i malowano w marmurowych wnętrzach Pałacu w Wilanowie, przy świetle padającym przez ogromne witrażowe okna. Na stołach należących do muzealnej ochrony projektanka i stylistka podejmowały ostatnie, kluczowe decyzje dotyczące doboru akcesoriów, a na zewnątrz, wśród zielonych labiryntów przygotowywano wybieg pod białym namiotem. Odpowiedzialna za choreografię wielu pokazów w Polsce, Kasia Sokołowska zajmowała się w tym czasie próbami z grupą modelek.

 

Kulisy pokazu Joanny Klimas jesień zima 2012fot. LAMODE.INFO

 

W branży mody (i nie tylko) doskonała organizacja pracy i pełen profesjonalizm zawsze skutkują świetnym pokazem. Tym razem również się nie zawiedliśmy, doskonałe zakończenie sezonu!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Joanna Klimas | trendy jesień zima 2012 | moda polska |

podobne artykuły