PL / EN
NAJDŁUŻSZY POKAZ MODY W HISTORII

NAJDŁUŻSZY POKAZ MODY W HISTORII

Trzy dni, dwie noce i tylko jeden model. Zobaczcie sami jak spędza dzień Brendan Ruck, model prezentujący rzeczy marki Band of Outsiders.

 

Od środy (27.06) do piątku (29.06) wieczorem odbywa się w Paryżu pokaz marki Band Of Outsiders zatytułowany „The longest fashion show ever”. Performance odbywa się w paryskiej galerii i można go oglądać przez szybę.

 

W całym projekcie bierze udział tylko Brendan Ruck i całe szczęście, bo nawet dla jednej osoby nie ma zbyt wiele miejsca w drewnianym boxie zbudowanym na witrynie galerii. Kanadyjski model w ciągu dnia co 90 minut opuszcza pomieszczenie w celu zmienienia outfitu i za każdym razem wraca z nowym rekwizytem, który posłużył za inspirację. Wśród tych przedmiotów możemy znaleźć m.in. gitarę, czy maszynę do pisania. Możemy również oglądać modela wykonującego różne czynności, takie jak poranna gimnastyka, czytanie książki, czy jedzenie posiłków.

 

Pomysłodawcą formy wystawy był twórca i projentant marki Band Of Outsiders- Scott Sternberg.  Brand tworzy kolekcje zarówno damskie, jak i męskie, inspirowane modą retro. Największą popularnością cieszy się w Tokio.

 

Pokaz jest transmitowany na żywo na stronie the-longest-show-ever.bandofoutsiders.com

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Band Of Outsiders | Brendan Ruck | Scott Sternberg | najdłuższy pokaz mody w historii |

podobne artykuły