Logotyp serwisu lamode.info
WYBIEG BEZ TAJEMNIC - POZNAJ TAJNIKI ORGANIZACJI POKAZÓW MODY

WYBIEG BEZ TAJEMNIC - POZNAJ TAJNIKI ORGANIZACJI POKAZÓW MODY

Kto czuwa nad procesem przygotowań do pokazu mody? Jak wygląda to od kulis? Co mają do powiedzenia na ten temat sami projektanci? Odpowiedzi znajdziecie w książce "Wybieg bez tajemnic".

Jeśli interesuje Was moda od kuchni, książka Estel Vilaseca Wybieg bez tajemnic będzie odpowiednią pozycją, pomocną w zgłębieniu tajników branży. To swoiste wprowadzenie do długiego procesu jakim jest przygotowanie i dopięcie na ostatni guzik najważniejszego wydarzenia w pracy projektanta – pokazu mody.

 

Co znajdziemy na kartach tej książki? Wywiady ze specjalistami, starannie skrywane tajemnice projektantów, niepublikowane zdjęcia z backstage’ów czy triki stylistów fryzur to tylko część ciekawostek przydatnych każdemu laikowi. Wybierzemy się w podróż po wybiegach największych światowych marek, podpatrzymy Jean Paul Gaultier, Dior, Hussein Chalayan, Dries Van Noten, Prada przy pracy.

 

Miesiące przygotowań i ogromne budżety na około 20 minut pokazu, które często decydują o być i nie być projektanta. Fascynujący spektakl, który rozgrywa się na oczach czytelnika.

tagi: Wybieg bez tajemnic | Arkady | wydawnictwo |

podobne artykuły