Logotyp serwisu lamode.info
MODNE KINO – „CITY ISLAND”

MODNE KINO – „CITY ISLAND”

Śmiech to zdrowie, a w jego osiągnięciu z pewnością pomoże zabawna komedia. Dziś przybliżamy „City Island” z doskonałym Andym Garcią w roli głównej. Sprawdź!

Już dziś premiera DVD nakomitej komedii Raymonda LaFelitty „City Island”. Film z Andym Garcią i Julianną Margulies w rolach to bezpośrednie skojarzenie z „American Beauty” i „Małą Miss”. Co więcej w filmie odnajdziemy także polskie akcenty - producentem wykonawczym filmu jest bowiem Grzegorz Hajdarowicz, a autorem muzyki zdobywca Oscara, Jan A.P. Kaczmarek.

 

Krytycy doceniają „City Island” przede wszystkim znakomite kreacje aktorskie oraz niezwykle błyskotliwy scenariusz. Podobnego zdania są także widzowie. Film w amerykańskich kinach był jednym z najchętniej oglądanych niezależnych obrazów ostatnich lat.

 

„City Island” to historia z pozoru zwykłej, mieszkającej na przedmieściach rodziny. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najbardziej szalonych rodzin jakie kiedykolwiek zagościły na kinowych ekranach. Każdy członek rodu Rizzo ma wiele sekretów. „City Island” to jednak nie tylko film o rodzinnych kłamstwach, ale także o miłości, przyjaźni i marzeniach. Marzeniach, które naprawdę warto spełniać.

tagi: modne kino | gwiazdy |

podobne artykuły