PL / EN
VANCOUVER FASHION WEEK JESIEŃ ZIMA 2012

VANCOUVER FASHION WEEK JESIEŃ ZIMA 2012

20-25 marca 2012 odbędzie się 11. edycja Vancouver Fashion Week, na której swoje projekty zaprezentują nie tylko uznani projektanci z całego świata, ale również awangardowi i utalentowani debiutanci. Dowiedz się więcej!

VFW to wydarzenie, na które bez wątpienia z niecierpliwością czekają wszyscy pasjonaci mody w Kanadzie i nie tylko. W dniach od 20 do 25 marca 2012, w malowniczej scenerii zachodniego wybrzeża Kanady po raz jedenasty odbędzie się Vancouver Fashion Week, gdzie uznani projektanci z całego świata pokażą swoje kolekcje na sezon jesień zima 2012.

 

Różnorodność i wielokulturowość Vancouver Fashion Week – to cechy, jakimi szczyci się założyciel i organizator wydarzenia, producent Jamal Abdourahman. Jego celem jest stworzenie drugiego, najważniejszego wydarzenia modowego w Ameryce Północnej. Dlatego na VFW zapraszani są zarówno cieszący się popularnością kanadyjscy projektanci, jak i utalentowani debiutanci ze stolic mody, Londynu, Paryża i Mediolanu, oraz awangardowi designerzy na przykład z Azji czy z Europy Wschodniej. Co więcej, w kwietniu 2011 burmistrz miasta Vancouver, Gregor Robertson ogłosił ten event oficjalnym tygodniem mody. 

 

Z każdym rokiem VFW może pochwalić się coraz większą popularnością. Dzięki determinacji, zaangażowaniu i ciągłym poszukiwaniom nowych, wybitnych talentów, wydarzeniem interesują się popularne magazyny i dzienniki, takie jak Le Monde, The Guardian i Elle oraz gwiazdy światowej sławy, na przykład Kristen Stewart, Robert Pattinson, Sam Roberts i Alanis Morrisette. Każda edycja Vancouver Fashion Week to niezliczona ilość publikacji w kanadyjskich i międzynarodowych mediach. My już nie możemy się doczekać! A Wy?

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: Vancouver Fashion Week |

podobne artykuły