PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
VALENTINO COUTURE WIOSNA 2013 - MAGDA JASEK I JAC NA WYBIEGU!

VALENTINO COUTURE WIOSNA 2013 - MAGDA JASEK I JAC NA WYBIEGU!

Misterne koronki, złoto i srebro oraz polska modelka Magda Jasek na wybiegu. Zobaczcie paryski pokaz Valentino Couture wiosna 2013

Dyrektorzy kreatywni Valentino, Maria Grazia Chuci i Pierpaolo Piccioli po raz kolejny nie zawiedli szerokiej publiczności domu mody. Valentino couture to bowiem jeden z pokazów, na które czeka się z niecierpliwością uczniaka w pierwszym dniu szkoły.

 

Posągowe kreacje o  nowoczesnych w zasadzie krojach (lata 50.!), ręcznie haftowane koronki, futurystyczne błyszczące naszyjniki i kilka punktów kulminacyjnych całej kolekcji wiosna 2013 w postaci olśniewających długich sukni wieczorowych w kolorze płatków czerwonych róż – marka Valentino Garavani po raz kolejny tworzy historię mody.

 

Na jej kartach zapisze się też młoda polska modelka, rudowłosa Magdalena Jasek, która prócz kampanii Valentino, wystąpiła też na paryskim wybiegu domu mody. W atłasowych maxi sukniach i błyszczących koronkowych projektach wyglądała zjawiskowo. Podobnie jak twarz GAGA Models, Monika JAC Jagaciak w czerwonej kreacji.

 

Chapeau bas!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Valentino | Valentino couture 2013 | Magdalena Jasek | Magda Jasek dla Valentino |

podobne artykuły