PL / EN
SUPERBRANDS 2012 - ZOBACZCIE JAKIE MARKI WYGRAŁY

SUPERBRANDS 2012 - ZOBACZCIE JAKIE MARKI WYGRAŁY

25. maja przedstawiciele najsilniejszych marek na polskim rynku po raz szósty odebrali statuetki Superbrands. Znalazła się wśród nich grupa produktów i usług związanych z modą.

The Superbrands Ltd. to międzynarodowa organizacja nagradzająca sukcesy marek, które wypracowały najmocniejszą pozycję w swojej branży. Tegoroczni laureaci zostali wyłonieni głosami członków Rady Marek - 39 czołowych polskich ekspertów w dziedzinie brandingu, marketingu i reklamy - oraz grupy około trzech tysięcy osób, które wzięły udział w badaniu konsumenckim. Przy ocenie pod uwagę brane były m.in.: rozpoznawalność marki, unikalny charakter korzyści, które oferuje i siła więzi z klientami.

 

Po raz pierwszy złota statuetka trafiła do marki jednej z wiodących europejskich sieci sklepów odzieżowych KappAhl. Czwarta z kolei statuetka dołączy do kolekcji nagród ekskluzywnej marki modowej Simple creative products; drugi raz tytułem cieszyć się będzie Hexeline, a trzeci – Salamander.

 

Czwarty raz tytuł Superbrand trafił do biżuteryjnej marki APART, która w przyszłym roku będzie świętować jubileusz 30-lecia, a także do marki Zenith, której APART jest wyłącznym dystrybutorem.

 

Zgadzacie się z opinią ekspertów?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Simple | Hexeline | rynek | Apart |

podobne artykuły