PL / EN
SCHIAPARELLI HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2019

SCHIAPARELLI HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2019

„Niech żyje bal", na którym królują stroje posypane gwieździstym pyłem. 

Pokaz Schiaparelli haute couture wiosna lato 2019 sprawia, że widzowie mają wrażenie jakby byli na balu. Modelki maszerują w słonecznych bluzkach z gigantycznymi bufami i wielowarstwowych sukniach z piętrowo ułożonymi falbanami na wzór łabędzia. Nie brakuje także zaskakujących form kuli, piór i falistystych wykończeń przy szyi. Zobaczcie całą kolekcję!

SCHIAPARELLI – INSPIRACJE NA POKAZIE HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2019

Kolekcja Schiaparelli haute couture wiosna lato 2019 przenosi widzów oczami wyobraźni do filmu kostiumowego „Ostatnia królowa”. W kolekcji dominują epokowe, bogato zdobione złotem, rozłożyste suknie. Jednocześnie trendy te na przemian przeplatają się z nowoczesnymi garsonkami, zdobionymi francuskimi kokardami. Schiaparelli w tym sezonie to ponownie tradycja i francuskość, wyrażona poprzez wyrafinowane detale np. falbany i bajkowe formy zwierząt. Kolejną inspiracją kolekcji jest astrologia, dlatego na żakietach goszczą gwiazdy i świetlisty pył.

Schiaparelli - sukienka w formie kuli z kolekcji haute couture na wiosnę lato 2019 (fot. East News)

SCHIAPARELLI – KOLEKCJA HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2019

Na wybiegu królują trendy zwiastujące młodość i radość. Żółte, atłasowe bluzki z balowymi bufami zestawiono z butami w kowbojskim stylu, subtelnie posypanymi gwiazdkami. Delikatne, romantyczne suknie pokrywają natomiast piętrowe falbany, optycznie wydłużające i wysmuklające sylwetkę. Na pokazie Schiaparelli haute couture wiosna lato 2019 dominują tęczowe sukienki z piórami zdobione różową wstążką. Garsonki natomiast dekorują olbrzymie, fantazyjne kokardy w odcieniu błękitu. Nawet proste spódnice wzbogacone są o baśniowy tiul, a sukienki o falbaniaste, płynne wykończenia. Niektóre kreacje pokrywają łuski, dzięki, którym modelka przypomina syrenę.  Żakiety urozmaica gwieździsty pył, zainspirowany wszechświatem. Kolekcję Schiparelli haute couture wiosna lato 2019 wyróżniają printy, takie jak duże kwiaty oraz motywy zwierząt, w tym słynnego kraba. Całość wyróżniają wyraziste kolory i intrygujące kombinacje np. wiśniowa czerwień, chabrowy w duecie z różem czy pomarańcz ze srebrem.

POLECAMY: SCHIAPARELLI - KOLEKCJA HOUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2018/19

W galerii prezentujemy galaktyczny pokaz kolekcji Schiaparelli haute couture na wiosnę lato 2019.


video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Schiaparelli | wiosna lato 2019 | pokaz mody | haute couture | TRENDY |

podobne artykuły