Logotyp serwisu lamode.info
RUSZYŁ SKLEP INTERNETOWY MARKI TARANKO

RUSZYŁ SKLEP INTERNETOWY MARKI TARANKO

Dobra wiadomość dla wielbicielek eleganckich i kobiecych kolekcji polskiej marki TARANKO. Oferta jest już dostępna w sprzedaży online

Dobra wiadomość dla wielbicielek eleganckich i kobiecych kolekcji polskiej marki modowej TARANKO. Oferta jest już dostępna w sprzedaży online! Zakupy w e-sklepie można zrobić pod adresem www.e-taranko.com.

 

TARANKO to marka oferująca ubrania dla kobiet wymagających, świadomych swej kobiecości, poszukujących eleganckich i oryginalnych kolekcji. TARANKO co dwa tygodnie proponuje swoim klientkom nowości, a na co dzień zachwyca dużym wyborem sukienek, spódnic, bluzek, sweterków, spodni, płaszczy i kompletów, które są zawsze modne i najwyższej jakości.

 

W sprzedaży internetowej TARANKO znajdzie się pełna kolekcja Wiosna-Lato 2013, a także kolekcje wcześniejsze. Dotychczas dostępne w ponad 30 salonach w Polsce, tym razem do kupienia z dowolnego miejsca na świecie.  Możliwość przesyłki zagranicznej oraz darmowa przesyłka na terenie Polski zostały stworzone, aby zapewnić fanom i klientom marki pełny dostęp do oferowanych kolekcji. 

 

Docelowo na stronie e-sklepu TARANKO pojawią się inspirujące podpowiedzi stylizacyjne i blog modowy, a już teraz użytkownicy portali społecznościowych mogą swobodnie podzielić się ulubionymi produktami na serwisach Facebook, Pinterest oraz Instagram.

 

tagi: Taranko | sklep internetowy | sklep Taranko |

podobne artykuły