PL / EN
RALPH LAUREN WKRACZA NA CHIŃSKI RYNEK

RALPH LAUREN WKRACZA NA CHIŃSKI RYNEK

Globalna marka Ralph Lauren postanowiła rozszerzyć działalność również na rynki Azji, a konkretnie Chin. Jak to wpłynie na sprzedaż?

Marka Ralph Lauren planuje otworzyć 60 butików w Chinach w ciągu najbliższy trzech lat. Pierwszych 15 otworzy się w Pekinie, Szanghaju i Hong Kongu w sezonie jesienny. Marka oczekuje zwiększonej liczby klientów chińskich, którzy po projekty Ralph Lauren do tej pory wybierali się do Europy.

 

Jesteśmy w trakcie ekspansji marki na rynku chińskim, regionie, który, mocno w to wierzymy, stanie się ważnym ośrodkiem rozwoju długotrwałego. Mamy w planach otwarcie spektakularnych butików w ciągu kilku lat. – mówi dyrektor zarządzający, Ralph Lauren.

 

Taka zmiana może znacząco wpłynąć na przychód Ralph Lauren w ciągu nabliższych lat. Azja pozostaje głównym zapleczem produkcyjnym europejskiej branży modowej. W 2012 roku przypadało na nią 75 % dostaw, wynika z raportu Institut Francais de la Mode. W Europie Ralph Lauren odnotowała niewielki spadek, ale to wystarczyło, aby firma wzmożyła czujność.

 

Czy Ralph Lauren podbije chiński rynek?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: rynek | RALPH LAUREN |

podobne artykuły