PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ KOLEKCJI MISSONI JESIEŃ ZIMA 2011 - DZIANINOWE SUBTELNOŚCI

POKAZ KOLEKCJI MISSONI JESIEŃ ZIMA 2011 - DZIANINOWE SUBTELNOŚCI

Prezentujemy Wam niezwykle subtelną i baśniową kolekcję Missoni na sezon jesień zima 2011. Rodzina Missoni wciąż w formie.

Są trzy - matka Angela i dwie córki Margherita i Teresa – każda przekazuje w kolejnych kolekcjach coś od siebie. Angela woli mocne dzianiny, Margerhita w zeszłym sezonie stawiała na prowokacyjne plemienne wzory, a Teresa w sezonie jesień zima nadała kolekcji wymiar z innego, baśniowego świata.

 

Są tu bowiem długie zwiewne suknie, wzory w delikatne kwaity, mnóstwo pasteli, koresponujących ze sobą na swetrach z włóczki, lekkie jak piórko futra w bardzo jasnych kolorach od beży po pistacje i lilie. Dzięcięce wzory malowane lub haftowane na spódnicach maxi zaprojektowała dla Missoni Tiana Langdon.  

Bardzo damska część kolekcji przełamana jest męskimi elementami – kaszkiety, poszerzane szorty niczym z powieści Olivier Twist i chłopięce tweedowe spodnie w kratę dodają nonszalancji i przełamują słodycz. Bardzo drapieżne przy reszcie projektów wydają się też być wężowe printy, którymi zadrukowane są płaszcze, dopasowane kurtki i jesienne kozaki.

 

Rodzinne Missoni znowu zaskoczyło innowacyjnością pomysłów, w końcu co trzy głowy to nie jedna.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Missoni | trendy jesień zima 2011 | pokaz mody | moda damska |

podobne artykuły