Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ KOLEKCJI BOHOBOCO WIOSNA LATO 2012 - FASHION WEEK POLAND

POKAZ KOLEKCJI BOHOBOCO WIOSNA LATO 2012 - FASHION WEEK POLAND

Zobaczcie pokaz kolekcji Bohoboco wiosna lato 2012 z wczorajszego wieczoru podczas Fashion Week Poland w Łodzi. Wybierzcie się na miejskie safari!

Bohoboco to bez wątpienia jeden z najbardziej gorących duetów w branży mody. W zeszłym roku zaskoczyli zgromadzoną w Łodzi publiczność bardzo dojrzałą kolekcją, oscylującą gdzieś między prêt-à-porter, a couture. W tym roku podczas Fashion Week Łódź zaprezentowali równie dobrą, aczkolwiek nieco skromniejszą wersję kolekcji na wiosnę i lato.

Pokaz otworzyła filigranowa modelka w szaro białej stylizacji bardzo w klimacie poprzednich kolekcji.

 
Tuż za nią pojawiły się kolejne modelki, które dosłownie mknęły po wybiegu przy szybkich dźwiękach afrykańskiej muzyki w elektronicznej wersji. To właśnie odległy afrykański kontynent zainspirował Michał Gilberta Lacha i Kamila Owczarka do stworzenia bazującej na beżu, bieli i czerni kolekcji. Sawannę przenieśli jednak w miejskie klimaty, łącząc zwiewne muśliny z bawełną i jedwabiem.

 
Sporo w tej kolekcji sukienek długości maxi, ulubionego kroju projektantów oraz seksownych przeźroczystości i wycięć, także bardzo charakterystycznych dla Bohoboco.

Po raz kolejny tandemowi udało się zadowolić publiczność modą piękną i uniwersalną – zdającą egzamin niezależnie od okazji i sezonu. Zobaczcie jak robi się w Polsce modę na poziomie!

tagi: Fashion Week Poland | Fashion Week Poland spring summer 2012 | Bohoboco | trendy wiosna lato 2012 | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły