PL / EN
PIERWSZY STACJONARNY BUTIK ISABEL MARANT W TOKIO

PIERWSZY STACJONARNY BUTIK ISABEL MARANT W TOKIO

Ukochana marka wszystkich fashionistek świata właśnie zawitała do Tokio. W sobotę otwiera się tam pierwszy stancjonarny butik Isabel Marant.

Isabel Marant otwiera pierwszy stacjonarny butik w Japonii, w drewnianym domku rodem z lat 70. pomalowanym jaskrawożółtą farbą. Marant zajmuje tym samym miejsce w cichym zakątku Omotesando w Tokio, tuż obok sklepu Michael Kors.

 

Design miejsca jest bardzo prosty, można by powiedzieć, że wręcz domowy, a projekty Marant wiszą pomiędzy drewnianymi belkami (przypomina się wystrój londyńskiego Urban Outfitters). Całość nawiązuje do architektury skandynawskiej, której, jak się okazuje, Isabel jest fanką.

 

- Nie chciałam swojego okna wystawowego pośród innych okien. Jestem raczej typem lubiącym prywatność. Chcieliśmy zachować w butiku tego ducha drewna, który jest jednocześnie skandynawski i japoński. – komentuje wygląd sklepu w Tokio projektantka.

 

Butik Isabel Marant w Tokiofot. mat.prasowe/ Butik Isabel Marant w Tokio

 

Tokijski sklep Isabel Marant otworzy swoje podwoje w sobotę i będzie w nim można kupić główną linię Marant oraz nieco tańszą, Etoile.

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Isabel Marant | rynek |

podobne artykuły