PL / EN
MISBEHAVE MISBHV W BROWNS FOCUS W LONDYNIE!

MISBEHAVE MISBHV W BROWNS FOCUS W LONDYNIE!

Projekty polskiej marki, ikony mody street, Misbehave po raz pierwszy znajdą się w zagranicznym butiku i to od razu obok takich marek jak Givenchy czy Kenzo. Dowiedzcie się więcej!

Jesteśmy niesamowicie dumni z krakowskiego Misbehave, które jest ikoną polskiej mody street. To pierwsza taka sytuacja, w której zagraniczny sklep będzie sprzedawać produkty Misbehave MISBHV i jest to sam Fokus BROWNS w Londynie! Produkty Misbehave pojawią się obok takich marek jak Givenchy, Christopher Kane, Wang czy Kenzo.

 

 

Flagowy sklep BROWNS mieści się na londyńskim South Molton Street, i słynie z wielkiej szklanej wystawy, gdzie sam John Galliano zaprezentował swoją kolekcję. Joan Burstein przypisuje się odkrycie takich talentów, jak Alexander McQueen, Hussein Chalayan, John Galliano czy Commes des Garcons.

 


Polskie MISBEHAVE to undergroundowa marka założona przez dwie studentki z Krakowa – Natalię Maczek i Katarzynę Kotnowską. Kojarzy się ona przede wszystkim z kalifornijskim luzem, indywidualizmem i chwytliwymi nadrukami. Dzięki takim właśnie cechom w swoich projektach dziewczynom udało się szturmem zdobyć serca młodych ludzi, którzy w końcu znaleźli linie ubrań pasujących do ich stylu bycia.

 

 

Misbehave w Browns Focus

 

Już 15. lutego, z okazji pierwszego dnia London Fashion Week, BROWNS Focus otworzy pop-up store ze streetwaer'ową odzieżą. Dodatkowo londyński butik zatrudni znanych stylistów gwiazd - Damian’a Collinsa i Avigail Claire, którzy ubierali m.in. Rihannę czy Tinie Tempah, by stworzyli jego wnętrze.

 

 

Gratulujemy MISBEHAVE!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Misbehave | Misbhv | Browns Focus | Misbhv w Browns Focus |

podobne artykuły