PL / EN
MARKA CAROLINA HERRERA ODNOTOWAŁA ZNACZĄCY WZROST SPRZEDAŻY

MARKA CAROLINA HERRERA ODNOTOWAŁA ZNACZĄCY WZROST SPRZEDAŻY

W 2010 roku marka Carolina Herrera obchodziła 30.lecie. W ramach prezentu dostała znaczący wzrost sprzedaży. Sprawdźcie szczegóły.

Po trzydziestu latach na rynku w 2010, marka Carolina Herrera przynosi obecnie przychody w wysokości 1 biliona dolarów rocznie. Światowa sprzedaż Herrera utrzymywała się w zeszłym roku w granicach 1,3 biliona dolarów i odnotowała tym samym aż 21 % wzrostu w stosunku do roku 2010. W zeszłym roku marka postawiła zarówno na rozwój sprzedaży projektów jak i linii zapachów Carolina Herrera.

 

Ogromny wzrost wpływów jest zasługą nowej strategii sprzedażowej wprowadzonej przez prezes Caroline Brown, która dołączyła do brandu dwa lata temu z Akris.

 

Za tą marką stoi długa historia I dzięki temu mamy solidne fundamenty do budowy nowej strategii. Rezultaty jakie przyniosła ona w zeszłym roku, z których niezmiernie się cieszymy, były wynikiem złożonych działań. Odnotowaliśmy wzrost w każdym sektorze marki. – komentuje Caroline Brown.To teraz globalna marka. – mówi założycielka Carolina Herrera. – Trzydzieści lat temu nie myślałam, że będzie znana na świecie. Pracując nad czymś nie zawsze wiesz gdzie cię to zaprowadzi. – dodaje.

Imponujące!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: rynek | CAROLINA HERRERA |

podobne artykuły