PL / EN
MARC JACOBS DYREKTOREM ARTYSTYCZNYM COCA COLA LIGHT 2013!

MARC JACOBS DYREKTOREM ARTYSTYCZNYM COCA COLA LIGHT 2013!

Ekscytująca nowa współpraca! Marc Jacobs został właśnie dyrektorem kreatywnym Coca Cola Light. Dowiedzcie się więcej!

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów mody! Marc Jacobs nawiązał współpracę z the Coca Cola Company. Od paru lat gigant napojów gazowanych wyznacza na stanowisko europejskiego dyrektora kreatywnego, odpowiedzialnego za promocję dietetycznej Coli, znanego kreatora mody, któremu powierza za zadanie zaprojektowanie butelek i puszek popularnego napoju. Prestiżowe stanowisko piastowali już Jean Paul Gaultier i Karl Lagerfeld, zaś tegoroczne wyróżnienie Marca Jacobsa jest tym większe, że Coca Cola Light obchodzi właśnie 30 rocznicę wprowadzenia na europejski rynek.

 

 

Wiadomo już, że Jacobs będzie odpowiedzialny za stworzenie projektów trzech puszek, trzech butelek oraz trzech kampanii reklamowych, nawiązujących do ostatnich dekad w modzie oraz cech charakterystycznych twórczości kreatora. Uważam, że seks i glamour są w stanie sprzedać wszystko. Chcieliśmy, żeby reklamy były kolorowe i zabawne – skomentował Marc Jacobs (cyt. za: wwd.com).

 

 

Choć pierwsze efekty współpracy będziemy mogli podziwiać dopiero w przyszłym miesiącu, do sieci trafił już figlarny spot reklamowy z udziałem projektanta, ukazujący Marca Jacobsa rozbierającego się do zdjęć w photo booth. Zobaczcie!

 

źródło: youtube.com/reż. Stéphane Sednaoui

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Marc Jacobs Diet Coke | Marc Jacobs Coca Cola Light | Marc Jacobs dla Coca Cola 2013 | Marc Jacobs |

podobne artykuły