PL / EN
HEINEKEN OPENER FESTIVAL JUŻ WKRÓTCE!

HEINEKEN OPENER FESTIVAL JUŻ WKRÓTCE!

Już za chwilę festiwal Heineken Opener Festival, koniecznie poznajcie co przyniesie tegoroczna edycja!

Jedna z najmodniejszych imprez „pod chmurką” w letnim muzycznym klimacie, przyciągająca co roku tłumy modnych melomanów? Zdecydowanie gdyński Heineken Opener Festival. 50 tysięcy osób dziennie i 70 tysięcy w ciągu kilku dni festiwalu bawi się w rytmie najlepszej muzyki na światowym poziomie. 3-7 lipca będzie w tym roku należał m.in. do dawno niewidzianego Blur, Queens of the Stone Age czy (po raz pierwszy w Polsce) Rihanny.

 

Ponadto ważną przestrzenią festiwalową jest Fashion Stage, gdzie swoje kolekcje mają szansę przedstawić szerszej publiczności polscy projektanci. Anna Poniewierska, Edyta Jermacz, Kamil Sobczyk, Jakub Pieczarkowski, Jarosław Ewert, Neogothic czy MART to bohaterowie tegorocznej edycji.  Tę scenę zdecydowanie polecamy!

 

 Heineken Opener Festival

 fot. Tomek Kamiński/ Opener Festival 2012

 

 

Ponadto, wspólnie z magazynem MALEMEN, publiczność Open’era będzie miała szansę zaprojektować imponującą konstrukcję z folii PCV z Maciejem Siudą, nauczyć się podstaw designu od Oskara Zięty i stworzyć własny t-shirt z Olą Bajer ‘Bola’. Magazyn FUTU wraz z przyjaciółmi zaprosi wszystkich festiwalowiczów na serię wykładów i warsztatów o różnych dziedzinach designu: Product, Motion i Architecture. Nie zabraknie też wykładów Tomka Rygalika o historii i przyszłości designu.

 

Przestrzeń designu na Open’er Festival będzie także bezpośrednio korespondować z przestrzenią eko. Już 3 lipca w Heineken Design Pavilion odbędzie się m.in. specjalna Pecha Kucha pod hasłem „Eko”. Prezentowanych na niej będzie 12 prac promujących innowacyjny design i ekologiczne postawy.

 

 Heineken Opener Festival

  fot. Tomek Kamiński/ Opener Festival 2012

 

Więcej informacji na temat Heineken Opener Festival oraz innych wydarzeń muzycznych znajdziecie na stronie www.eventim.pl.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Opener | Heineken Opener | festiwal Opener |

podobne artykuły