PL / EN
VIAMODA INDUSTRIAL – WARSZTATY Z PROJEKTANTKĄ OLGĄ NIEŚCIER

VIAMODA INDUSTRIAL – WARSZTATY Z PROJEKTANTKĄ OLGĄ NIEŚCIER

Kolejne z cyklu warsztatów modowych w szkole VIAMODA INDUSTRIAL odbędą się już 6 lipca! Poznajcie szczegóły wyjątkowego spotkania z projektantką i wykładowcą Olgą Nieścier.

Chcesz poznać świat mody oczami projektanta, krytyka i wykładowcy mody? Już 6 lipca na warsztatach modowych w szkole VIAMODA INDUSTRIAL z Olgą Nieścier wszystko będzie możliwe.

 

Olga Nieścier jest wykładowcą VMI, członkinią rady programowej florenckiej Polimody, a przede wszystkim cenioną projektantką i praktykiem mody. Mieszka w Toskanii we Włoszech. Pracuje, jako konsultantka i projektantka m.in. dla: Giorgio Armani, Fratelli Rossetti, Burberry, Thes&Thes. Zajmuje się tworzeniem kolekcji damskich pret-a-porter i dodatków, a także nowatorskim zastosowaniem druku i obróbki tkanin i skóry.

 

Unikalne na rynku Polskim, intensywne warsztaty (z częścią wykładową) z Olgą Nieścier będą dotyczyły zjawiska tzw. aplikacji tendencji oraz ich marketingowego zastosowania. Uczestnicy dowiedzą się nich m.in.: jak zmienia się nasze poczucie estetyki? jakie kierunki obiera moda? jakimi jesteśmy konsumentami?

 

 

VIAMODA INDUSTRIAL – WARSZTATY Z PROJEKTANTKĄ OLGĄ NIEŚCIER

fot. materiały prasowe/Aviatrix - design & concept Olga Nieścier, fot: Daniel Raczyński/fotografowie.com

 

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 13. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, przyjmujemy zapisy pod mailem: rekrutacja@vmi.edu.pl.


Wcześniej, bo już od godziny 11 do VMI mogą przyjść także osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat naszej uczelni. Będą mogły zwiedzić budynek szkoły - sale wykładowe i pracownie, otrzymać odpowiedzi dotyczące procesu rekrutacji, specjalizacji, organizacji zajęć, atmosfery, a także wypełnić i złożyć dokumenty rekrutacyjne.

 

Warsztaty odbędą się przy ul. Paca 37 w Warszawie (okolice Ronda Wiatraczna, ok. 15 minut od ścisłego centrum miasta).

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: VIAMODA INDUSTRIAL | Olga Nieścier | warsztaty |

podobne artykuły