Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA SPOTKANIU INAUGURUJĄCYM CYKL

GWIAZDY NA SPOTKANIU INAUGURUJĄCYM CYKL "...A LA MODE"

LAMODE.INFO zainaugurowało pierwsze z cyklu spotkań "...A LA MODE", które odbyło się w pięknych wnętrzach restauracji Amber Room. Partnerem spotkania była marka Bobbi Brown. Zobaczcie relację i osobowości ze świata mody, filmu, muzyki oraz przedstawicieli branży modowej w Polsce, które gościliśmy na spotkaniu.

Inauguracja cyklu ,,… A LA MODE’’ miała miejsce w pięknych wnętrzach Pałacu Sobańskich, w restauracji Amber Room w Warszawie. Partnerem pierwszego spotkania była marka Bobbi Brown, z której to filozofią - „Tajemnica piękna jest prosta. Bądź sobą” - w pełni się identyfikujemy. Cykl rozpoczęliśmy od tematu przyjemnego, ale niezmiernie ważnego – makijażu, który jest  istotnym elementem w kreowaniu wizerunku. Ekspert i Dyrektor Artystyczny marki, Eduardo Ferreira przedstawił techniki wykonania makijażu odpowiedniego do sytuacji – nagranie telewizyjne/video, czerwony dywan, czy też poranne wystąpienie.

 

„Pomysł spotkań ,,… A LA MODE’’ powstał w wyniku wieloletnich doświadczeń firmy Complete Image Consulting w pracy z ludźmi w zakresie kreowania wizerunku. Do jego zainicjowania zainspirowali nas klienci, partnerzy oraz liczne dyskusje, które rozpoczęli sami Czytelnicy portalu LAMODE.INFO. Ideą spotkań jest, aby w kameralnym gronie - ekspertów, opinion leaders i osób powiązanych z modą dyskutować na tematy istotne, ważne zarówno z perspektywy konsumentów jak i przedstawicieli branży. Rozmawiać będziemy między innymi o trendach, budowaniu wizerunku, czy też sytuacji rynku modowego w Polsce. Spotkania będą miały różnorodny charakter i formę – zarówno prezentacji, warsztatów, jak i otwartych dyskusji w formie panelu. Chcielibyśmy, aby nasz portal stał się platformą do dyskusji, a spotkania ,,…A LA MODE’’ pretekstem do jej zainicjowania” – podsumowała Agata Tanter, Dyrektor Zarządzająca LAMODE.INFO

 

 

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GWIAZDY A LA MODE/z.jpgfot. East News - Krzysztof Malinowski - Marketing & PR Manager LAMODE.INFO, Agata Tanter - Dyrektor Zarządzający LAMODE.INFO, Eduardo Ferreira - Dyrektor Artystyczny Bobbi Brown, Magda Atkins - Education Executive CE North, Barbara Gawłowska - Marketing & PR Coordinator Bobbi Brown, Karolina Kucharska - Redaktor Prowadząca LAMODE.INFO.

 

 

„Marka Bobbi Brown i ja mamy podobną filozofię, ponieważ uważamy, że najważniejsze jest naturalne, wewnętrzne piękno. Pomyślałam więc, że warto poznać ludzi, którzy tę markę tworzą i nie zawiodłam się, bo dowiedziałam się interesujących rzeczy”- skomentowała Kasia Stankiewicz. Swoją opinią podzieliła się z nami również Viola Kołakowska „Zakochałam się w naszym wykładowcy, jest niesamowity. Eduardo ma dar opowiadania, a dzięki temu kosmetyki nabierają zupełnie innego charakteru” oraz Marysia Góralczyk - "Takich osobowości jak Eduardo powinno być w Polsce zdecydowanie więcej!".

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

tagi: gwiazdy | wydarzenia | A LA MODE | Eduardo Ferreira | BOBBI BROWN |

podobne artykuły