Logotyp serwisu lamode.info
CACHAREL – SZYKUJĄ SIĘ WIELKIE ZMIANY?

CACHAREL – SZYKUJĄ SIĘ WIELKIE ZMIANY?

Nowy dyrektor kreatywny Cacharel - Richard Alibert - zapowiada prawdziwą rewolucję znanej francuskiej marki. W grę wchodzi nowa nazwa i dużo niższe ceny. Sprawdźcie szczegóły.

Wraz z końcem umowy licencyjnej znanej marki z włoską firmą Aeffe SpA oraz planowanym nawiązaniem współpracy z francuskimi partnerami inwestycyjnymi, Cacharel zmieni swój dotychczasowy wizerunek. Nowy dyrektor kreatywny – Richard ALibert – który pracował wcześniej m.in. dla Céline, zapowiedział we wtorek wypracowanie nowej strategii brandu, choć wzbraniał się przed użyciem słowa rewolucja.

 

 

Oficjalnie Cacharel ma powrócić do swego tradycyjnego designu, reklamy i poziomu cenowego - fanów marki z pewnością ucieszy wiadomość o ich redukcji nawet o 30 - 40%! Od sezonu jesień zima 2013/2014 możemy spodziewać się także, że damska, męska i dziecięca kolekcja francuskiego domu mody, będą sygnowane nazwą Cacharel Paris (a nie jak dotychczas samym słowem Cacharel).

 

 

Wiadomo już także, że Richard Alibert nie planuje zmian, gdy chodzi o projektantów marki. Ling Liu i Dawei Sun związani z Cacharel od czerwca 2011 roku mogą więc na razie spać spokojnie. Jesteśmy bardzo ciekawi nowego wizerunku marki, a Wy?

 

tagi: Cacharel | Cacharel Paris | Richard Alibert |

podobne artykuły