PL / EN
AUTORSKA SESJA LAMODE.INFO INSPIROWANA SERIALEM MAD MEN

AUTORSKA SESJA LAMODE.INFO INSPIROWANA SERIALEM MAD MEN

Mamy zaszczyt przedstawić Wam naszą kolejną autorską sesję zdjęciową, inspirowaną serialem Mad Men. Koniecznie zobaczcie!

Co kochają kobiety niezależnie od czasów w jakich żyją? Elegancję. Ołówkowe spódnice, koszule z okrągłym kołnierzykiem i kostiumy w odważne kwiatowe wzory. Dziewczęce sukienki z koronki, wysadzane kryształkami opaski we włosach i wycinane w materiale kwiaty. Pantofelki ze spiczastym noskiem, wiązane na czubku głowy urocze apaszki, niewielkie torebki do ręki i odpowiedni makijaż (długie rzęsy, kocia kreska na powiece). Te klasyki to symbole lat 50-tych. 

 

Podobnie jak, ostatnio kultowy, amerykański serial o znaczącym tytule Mad Men. Żadne postaci „małego ekranu” od czasów Sex and The City nie były w równym stopniu ściśle powiązane z modą, co plejada barwnych bohaterów Mad Men. Betty Draper Francis, w której rolę wciela się January Jones to kobieta o dwóch twarzach, i być może dlatego, tak interesująca. Nowoczesna elegancja, słodka dziewczęca twarz i glamour totalny, który w Mad Menie prezentuje Betty to kopalnia inspiracji.

 

Sesja LAMODE.INFOFot. Bartek Szmigulski/ make up Dariusz Kotarski Estée Lauder / fryzury Alan team Jaga Hupało Born To Create/manicure Karolina Kucharska/  stylizacja Weronika Płocha/ modelka Karolina AMQ Models/ Sesja zrealizowana dzięki uprzejmości Syreni Śpiew 

 

Zobaczcie naszą wizję Betty Draper i interpretację trendów jesień zima 2012/13.

 

Specjalne podziękowania w realizacji sesji dla  Estée Lauder, Simple, Pretty in Pink (ul. Mokotowska 35), Syreni Śpiew, Jaga Hupało Born To Create.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: LAMODE.INFO | sesja zdjęciowa | Estee Lauder | Jaga Hupało | Syreni Śpiew |

podobne artykuły