PL / EN
35 WORECZKÓW, KTÓRE CHCIAŁABY MIEĆ CAŁA REDAKCJA

35 WORECZKÓW, KTÓRE CHCIAŁABY MIEĆ CAŁA REDAKCJA

To trend, któremu wróżymy wieloletnią przyszłość. Zobaczcie!

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017: TOREBKI

Nie będziemy ukrywać, że poranki w redakcji lubimy zaczynać od krótkiej pogawędki o aktualnych i nadchodzących trendach danego sezonu. O tym, co zwróciło naszą uwagę w drodze do pracy, podczas zakupów w popularnych sieciówkach, sklepach z rzeczami vintage, czy w kolekcjach z wybiegów, które do masowego odbiorcy przedostają się w zatrważającym tempie.

TOREBKI-WORKI: NAJMODNIEJSZE MODELE

Mimo, że kochamy nowości, często podchodzimy do nich ostrożnie, filtrując je przez własne poczucie estetyki i świadomość ulotności współczesnej mody. Siłą woli wstrzymujemy się z zakupem nawet przez rok, licząc, że trend ugruntuje swoją pozycję – wtedy mamy namiastkę pewności, że nasza zdobycz za rok, dwa, a nawet trzy, będzie świętowała kolejne urodziny.

MINI-TOREBKI: WORECZKI

Ta krótka analogia sprowadza się do tzw. bucket bags, czyli torebek przypominających kształtem worki, a nawet woreczki. My stawiamy na mniejsze, zbliżone rozmiarem do cross shoulder’ów, które pomieszczą najważniejsze rzeczy osobiste. Trudno oprzeć się także tym najmniejszym - sakiewkom na łańcuszku lub ze sznurkowym uchwytem do ręki – wykonane z aksamitu, zamszu lub skóry i uzupełnione o hafty, ćwieki, czy koraliki, wyglądają wytwornie, zachowując przy tym swój swobodny, lekko nonszalancki charakter.

W galerii poniżej znajdziecie 35 propozycji polskich i zagranicznych marek – zapraszamy!

POWIĄZANE: AKSAMITNE SZALEŃSTWO - RZECZY, KTÓRE ZAWRÓCĄ WAM W GŁOWIE

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: TOREBKI | JESIEŃ ZIMA 2017 | SHOPPING | TRENDY |

podobne artykuły