PL / EN
RIHANNA LANSUJE NAJMODNIEJSZE ODCIENIE RÓŻU

RIHANNA LANSUJE NAJMODNIEJSZE ODCIENIE RÓŻU

Zdradzamy, jakie najmodniejsze odcienie różu nosi Rihanna!

Rihanna lansuje najmodniejsze odcienie przygaszonego różu, w tym „millenial pink”. Piosenkarka prezentuje różowe stylizacje zarówno podczas wielkich uroczystości, jak i na co dzień. W jej interpretacji kultowy kolor można nosić od „stóp do głów” przez okrągłą dobę. My podpatrzyliśmy modowe wariacje Rihanny na Instagramie. Zobaczcie sami, z czym gwiazda łączy popularny kolor. Musicie przyznać – taki look inspiruje do większej zabawy w naszej szafie i patrzenia na świat przez „różowe okulary”.

Kultowy kolor w garderobie Rihanny

Rihanna często stawia na stylizacje w odcieniu  ciepłego różumillenial pink. Kolor nazywany także z ang. scandi pink – wpisuje się w kanon Pantone oraz kultury pokolenia milenialsów. Androgyniczny odcień różu wkrada się do garderoby gwiazdy pod postacią transparentnych sukienek, futer, a nawet fryzury. Najgorętszy kolor tego roku określa generację milenialsów – tzw.  pokolenie Y, które żyje bez żadnych konwenansów, nie liczy się z opiniami innych, po prostu jest sobą! Muzyka Rihanny wpisuje się w ten nurt. Nam najmodniejszy i lubiany przez Rihannę kolor kojarzy się z totalnym luzem, okresem beztroskiego dzieciństwa i balonową gumą, a Wam?

ZOBACZ TEŻ:  TRENDY WIOSNA/LATO 2018 – MODA DAMSKA

Ulubiony kolor Rihanny – z czym go nosić?

Przygaszony róż jest plastyczny, bo można go nosić na wiele sposobów: w wersji glamour, ale też na sportowo i punkowo. Wypróbuj najmodniejszy odcień różu na kwiecistych sukienkach lub kurtkach – bomberkach. Łącz odcień „millenial pink” z fuksją, a stworzysz efekt „color blocking”. Róż idealnie wpisuje się w klimat retro oraz epokę romantyczną, w której to koronki i satyny wiodą prym. Nie zapomnij o burgundowej szmince – ten duet przełamie subtelną estetykę.


video

CHANEL ROUGE COCO 2018

tagi: trendy | kolory | stylizacje | moda | TRENDY | RIHANNA |

podobne artykuły