PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
25 PYTAŃ DO… KATARZYNA SAWICKA (GAGAMODELS)

25 PYTAŃ DO… KATARZYNA SAWICKA (GAGAMODELS)

Poznajcie bliżej założycielkę i szefową agencji GAGAMODELS!

Katarzyna Sawickazałożycielka i szefowa czołowej polskiej agencji modelek – GAGAMODELS i modeli – GMODELS; pod jej skrzydłami rozwijały się kariery takich modelek, jak JAC Moniki Jagaciak, Ali Sekuły czy Sary Roxy Kiścińskiej. Sama o sobie pisze: „Spełniona w 100 proc. zawodowo i prywatnie. Szczęśliwa”, co doskonale widać po profilu na Instagramie – zawsze promienna, pełna energii i gotowa do działania, a także… kochająca modę i to ze wzajemnością!

 


 

 


1. TWÓJ ZAWÓD… Prowadzę agencję modelek GAGAMODELS i modeli GMODELS.

 

2. PRZEŁOMOWY MOMENT W KARIERZE… Pojawienie się w moim życiu jakieś 17 lat temu scauta z agencji IMG. To ona otworzyła mi oczy i pokazała w jakim powinnam pójść kierunku.

 

3. JAK WYGLĄDA TWÓJ TYPOWY DZIEŃ? Rano wyprawiam moją córkę do przedszkola, później (3 razy w tygodniu) staram się spędzać aktywny poranek ( fitness/body art ), w biurze zaczynam swój dzień po 10.00 i można by powiedzieć, że z niego nie wychodzę do wieczora. W ciągu dnia dzieje się tak wiele, że trudno to opisać.  Wieczory spędzam z rodziną. W każdy możliwy sposób staram się być blisko nich J.

 

4. TWOJE NAJBLIŻSZE PLANY… Najbliższe ? Hmmm… Pracuję nad kolejną edycją KALENDARZA GAGAMODELS.

 

5. W JAKIM MIEJSCU CHCIAŁABYŚ BYĆ ZA 5 LAT? Fizycznie w tym samym J. Lubię Poznań, ale rzecz jasna zawodowo chciałabym już wtedy zarządzać oddziałem w Nowym Jorku.

 

6. NAJLEPIEJ PRACUJE MI SIĘ, GDY... Po głowie krąży jakiś maleńki, nadchodzący sukces J.

 

7. KIM CHCIAŁAŚ ZOSTAĆ JAK BYŁAŚ MAŁA? Fotografem, a później chciałam projektować ubrania. Zwłaszcza buty. Miałam już takie marzenia w szkole podstawowej.

 

8. CO CIĘ MOTYWUJE? Sukces i brak sukcesu.

 

9. CO NAJBARDZIEJ CENISZ U INNYCH? Pasję. Otwartość umysłu. Wrażliwość. Ciężką pracę. Poczucie humoru. Szczerość.

 

10. Z KIM ZAMIENIŁABYŚ SIĘ ŻYCIEM NA JEDEN DZIEŃ? Z Anną Dello Russo albo Peterem Lindberghiem J Jeszcze się nie zdecydowałam.

 

11. GŁÓWNA CECHA CHARAKTERU TO… Pasja.

 

12. NAJWIĘKSZA WADA I ZALETA… Pracowitość. Ma w sobie zarówno zaletę, jak i wadę J Jakbym miała rozdzielić hmmm… zaleta: otwartość umysłu / wada: zapalam się jak zapałka.

 

13. TWÓJ IDOL Z DZIECIŃSTWA… Pani Regina Taszarek – nauczycielka chemii.

 

14. ULUBIONE MIEJSCE NA ZIEMII… Włochy / Toskania. Nowy Jork. Od niedawna Japonia / Tokio. Nie umiałabym wybrać jednego.

 

15. CO ZABRAŁABYŚ ZE SOBĄ NA BEZLUDNĄ WYSPĘ (3 RZECZY)? Kindla. Zdjęcie Natalii Vodianowej by Paolo Roversi, które wisi w moim salonie. Moją ulubioną poduszkę. A mogę jeszcze coś ? wzięłabym zapas słodkości J.

 

16. CZY JEST COŚ, CO CIĘ WYPROWADZA Z RÓWNOWAGI? Głupota.

 

17. SŁOWA, KTÓRYCH NADUŻYWASZ… Zdenerwowana zbyt dużo klnę.

 

18. TWOJA ULUBIONA KSIĄŻKA… Zbyt wiele. Lubię książki pisane lekkim piórem. Wciągające. Tak, żebym nie mogła odłożyć książki, nawet kiedy jestem zmęczona.

 

19. ULUBIONA RZECZ W SZAFIE… Buty. Wszystkie. Można je nazwać rzeczą ? J 

 

20. CZEGO NIGDY NIE ZAŁOŻYSZ? Raczej nie ma czegoś takiego. Ewoluuję. Kiedyś nie wyobrażałam sobie w swojej garderobie chociażby koloru różowego. Albo złota. Dzisiaj mam ich mnóstwo. Nie za bardzo lubię sukienki bez naramek. Tak, może to. Ale pewnie jakby była cudna, to bym ją założyła inaczej.

 

21. Z KIM ZAMIENIŁABYŚ SIĘ NA GARDEROBĘ? Noooooo z Anną dello Russo. Rzecz jasna.

 

22. NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCA OSOBOWOŚĆ W ŚWIECIE MODY… Nie mam jednej. Mogę trzy? Oczywiście Karl Lagerfeld. Anna Dello Russo. Carine Roitfeld.

 

23. JAK BRZMI TWOJE MOTTO? Rób to, co robisz dobrze, z pasją. Pozostań dobrym człowiekiem. Zawsze. Bez względu na okoliczności.

 

24. OBECNY STAN TWOJEGO UMYSŁU… Wciąż nakręcona jestem Japonią, z której właśnie wróciłam. Nazwałabym więc ten stan fascynacją.

 

25. NARYSUJ NAM COŚ :)

 

Z lewej: portret Katarzyny autorstwa jej córki, z prawej: urodzinowy portret Katarzyny autorstwa modelki Sary

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Katarzyna Sawicka | GAGAMODELS |

podobne artykuły