Logotyp serwisu lamode.info
12 ARTYSTÓW I GUCCI. NOWA KAMPANIA WŁOSKIEGO DOMU MODY

12 ARTYSTÓW I GUCCI. NOWA KAMPANIA WŁOSKIEGO DOMU MODY

W kolekcji znajdziecie między innymi projekty 18-letniego Adriana Kozakiewicza – zobaczcie!

 

Spis treści

1. GUCCI DIY: DOM MODY ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY 12 ARTYSTÓW

2. 12 ARTYSTÓW STWORZYŁO NOWĄ KOLEKCJĘ GUCCI DIY

GUCCI DIY: DOM MODY ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY 12 ARTYSTÓW

Gucci w wydaniu Alessandro Michele’a to długa historia pełna kooperacji ze współczesnymi artystami nowego pokolenia – od fotografki Sarrah Bahbah, po cyfrowego malarza Ignasi Monreal. W najświeższej kampanii marki promującej linię DIY, włoski dom mody poszedł na całego, otwierając się na 12 twórców z całego świata. To seria wyjątkowych projektów, które są spersonalizowaną wariacją na temat torby Ophidia oraz sneakersów Ace.

fishJayde Fish dla Gucci

12 ARTYSTÓW STWORZYŁO NOWĄ KOLEKCJĘ GUCCI DIY

Wielu spośród zaproszonych do współpracy artystów, jak np. Coco Capitan, kolaborowała z marką już wcześniej. Na liście znalazły się również takie nazwiska, jak Angelica Hicks, Ignasi Monreal, Soko, Unskilled Worker, Jayde Fish, Phannapast, William Ndatila, Trevor Andrew, Alex Merry, Amanda Charchian oraz 18-letni Polak mieszkający w Niemczech, Adrian Kozakiewicz. Tworzone przez nich prace to przede wszystkim zdjęcia, ilustracje, rysunki cyfrowe, kolaże, obrazy, czy instalacje.

KOZAKAdrian Kozakiewicz dla Gucci

Zgodnie z oświadczeniem marki, projekt ma uosabiać filozofię Gucci DIY, stawiającą na ideę samoekspresji. W jego ramach możecie spersonalizować swoją torbę lub sneakersy - zajrzyjcie tutaj!

 ZOBACZ TEŻ: HARRY STYLES TWARZĄ NOWEJ KAMPANII GUCCI TAILORING

 

tagi: Gucci | kampania | kolekcja | news |

podobne artykuły