lamode > INFO > RYNEK > THE BUSINESS OF FASHION – 500 NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB BRANŻY MODY
Lamode.info

THE BUSINESS OF FASHION – 500 NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB BRANŻY MODY

THE BUSINESS OF FASHION – 500 NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB BRANŻY MODY

Dodane przez Ismena Dąbrowska
28 Wrzesień '13

Dyrektorzy castingów, projektanci, dziennikarze, redaktorzy naczelni, fotografowie, styliści, makijażyści, kupcy, menagerowie, dyrektorzy generalni, zarządzający, kreatywni; modelki, założyciele i właściciele marek, koncernów, butików internetowych czy wydawnictw; kuratorzy wystaw, styliści fryzur, biznesmeni, muzy, pisarze, aktorzy i piosenkarze z 27 państw.

 

Internetowy portal The Business of Fashion opublikował właśnie ranking 500 najważniejszych osób, które kształtują obecnie światową branżę mody. To oni wpływają na trendy, nasze upodobania i jej rozwój. Ta lista podobna jest do tej sporządzanej przez magazyn Forbes, ale jest bardziej stylowa!

 

Wśród osób, które zostały na niej umieszczone nie zabrakło najbardziej wpływowej redaktor naczelnej modowego przemysłu – Anny Wintour. Obok niej znajdziemy projektantów m.in. Toma Forda, Michaela Korsa, Vistorię Beckham, Christophera Baileya z Burberry czy duet Dolce&Gabbana. W rankingu pojawiły się osoby działające w niemalże każdej dziedzinie mody – od tych bardzo znanych po szare eminencje branży, które stoją za sukcesami wielkich marek czy projektów, a o których niewiele osób w ogóle wie. Wszystkie wyróżnione 500 osób znajdziecie tutaj.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja