lamode > INFO > RYNEK > NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCE MODELKI 2014 ROKU – RANKING MAGAZYNU FORBES
Lamode.info

NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCE MODELKI 2014 ROKU – RANKING MAGAZYNU FORBES

NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCE MODELKI 2014 ROKU – RANKING MAGAZYNU FORBES

Dodane przez Kinga Nowicka
19 Sierpień '14

Jak co roku, magazyn Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających modelek świata. Szczyt zestawienia, obejmującego okres od czerwca 2013 do czerwca tego roku, już od 8 lat niezmiennie należy do tej samej modelki, czyli Gisele Bündchen. Brazylijka, która w ostatnim czasie pojawiła się w najnowszych kampaniach takich marek jak Stuart Weitzman, Isabel Marant, Emilio Pucci, Sonia Rykiel, czy Balenciaga, zarobiła 47 milionów dolarów, czyli o 5 milionów więcej niż w zeszłym sezonie.

 

Na drugim miejscu, według kalkulacji Forbesa, uplasował się jeden z „aniołków Victoria’s Secret” i świeżo upieczona mama – Doutzen Kroes, która zarobiła w ostatnich miesiącach 8 milionów dolarów. Zaraz za nią, znalazła się Adriana Lima, która wg najnowszego zestawienia zarobiła tyle samo co, Kroes, a o milion mniej niż w zeszłym sezonie. Pozostałe miejsca, z 7 milionami na koncie, należą do Kate Moss, Kate Upton, Mirandy Kerr (która w zeszłorocznym rankingu z sumą 7,2 mln$ na koncie zajmowała miejsce tuż za Bündchen) i Liu Wen. O 2 miliony mniej, według autorów zestawienia, zarobiły Alessandra Amrosio i Hilary Rhoda.

 

Pozostałe miejsca wśród 21 najlepiej zarabiający modelek świata, zajęły Natalia Vodianowa (4 mln$), Carolyn Murphy (4 mln$), Karlie Kloss (4 mln$), Jourdan Dunn (4 mln$), Anja Rubik (3,5 mln$), Cara Delevingne (3,5 mln$), Candice Swanepoel (3 mln$), Joan Smalls (3 mln$), Erin Wasson (3 mln$), Erin Heatherton (3 mln$), Lindsey Wixson (3 mln$) oraz Daria Werbowy (3 mln$). 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja