lamode > INFO > RYNEK > CUKIERKOWY RÓŻ KOLOREM SEZONU 2011
Lamode.info

CUKIERKOWY RÓŻ KOLOREM SEZONU 2011

CUKIERKOWY RÓŻ KOLOREM SEZONU 2011

Dodane przez Katarzyna T.
12 Grudzień '10

Intensywny, przyciągający uwagę róż będzie kolorem najbliższej wiosny – zawyrokował Pantone Institute, zajmujący ustalaniem kolorystyki kolekcji na kolejne sezony.

 

Cukierkowy róż rzuca cień na wszystkie inne kolory, a nas samych elektryzuje”- mówi Leatrice Eiseman, dyrektor Pantone Institute -„Ten kolor daje nadzieję, pomaga myśleć pozytywnie”.

 

Niektórym może się on wydać przesłodzony, w innych obudzi wspomnienia z dzieciństwa, jeszcze inni skojarzą go z lalką Barbie i z kiczem. Jednak kolor ten faktycznie pojawił się na wybiegach podczas pokazów wiosennych kolekcji, i, chcemy czy nie, będzie jednym z najczęściej występujących w sklepach tej wiosny.

 

Jego odcienie wahają się od intensywnego różu po malinową czerwień. Kolor ten zatem daje nam wiele możliwości. „Można będzie go bez trudu założyć do pracy” - zapewnia Leatrice Eiseman – „Pojawia w zestawieniu z innymi kolorami: zielenią, błękitem, ciepłym odcieniem żółtego, pomarańczem”.

 

W naszej galerii kilka look'ów z wiosenno-letnich kolekcji. Jak myślicie, czy cukierkowy róż przyjmie się na naszych ulicach?

 

Galeria 1-5/7
Galeria 1-5/7
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja