lamode > INFO > RYNEK > CHIŃSKIE PODRÓBKI KOSZULEK ROBERTA KUPISZA
Lamode.info

CHIŃSKIE PODRÓBKI KOSZULEK ROBERTA KUPISZA

CHIŃSKIE PODRÓBKI KOSZULEK ROBERTA KUPISZA

Dodane przez Redakcja
20 Sierpień '12

Robert Kupisz to chyba pierwszy polski projektant, który doczekał się masowej ilości chińskich podróbek. T-shirty z orzełkiem są sprzedawane na straganach z odzieżą między innymi we Włoszech. Z pewnością jest to nie lada "wyróżnienie" dla naszego rodzimego projektanta.

 

Koszulki z symbolem polskości pokochały zarówno gwiazdy, jak inni miłośnicy mody, jednak te ręcznie farbowane od samego projektanta nie każdy może zdobyć, ponieważ nie są produkowane masowo, w przeciwieństwie do chińskich podróbek, które rozprzestrzeniają się niezwykle szybko.

 

Globalny problem kopiowania produktów, które zostały stworzone przez projektantów i wielkie domy mody jest zwalczany przez prawo. Rozprzestrzeniane podrabianych produktów, a w niektórych krajach nawet ich posiadanie jest karane grzywnami, a nawet utratą wolności.

 

Mimo, że sama sytuacja jest niepoprawna, to dla samego projektanta jest nobilitująca, bowiem tylko wyjątkowe i niezwykle popularne produkty zostają podrabiane. Myślicie, że więcej projektów Roberta Kupisza doczeka się chińskich kopii?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja