PL / EN
KARL LAGERFELD & MELISSA – NOWA EKSCYTUJĄCA KOLABORACJA!

KARL LAGERFELD & MELISSA – NOWA EKSCYTUJĄCA KOLABORACJA!

Pamiętacie śliczne gumowe buty Melissa? Brazylijska marka właśnie nawiązała współpracę z samym Karlem Lagerfeldem, który przez cztery następne sezony będzie tworzyć minikolekcje fantazyjnych kolorowych melissek. Poznajcie szczegóły!

Gumowe, ekologiczne, kolorowe, fantazyjne i pachnące – kultowych butków Melissa nie trzeba przedstawiać żadnej miłośniczce mody. Popularna brazylijska marka po raz kolejny zaprosiła do współpracy światowej sławy projektanta, a my cieszymy się tym bardziej, że wybór padł na nazywanego cesarzem mody, Karla Lagerfelda. Wiadomo już, że dyrektor kreatywny domu mody Chanel podpisał kontrakt na cztery kolejne sezony, a pierwsza kapsułowa kolekcja - składająca się z czterech modeli, których projekty poznamy już w marcu - trafi do sklepów na jesieni 2013 roku.

 

 

To będzie „jedna z najbardziej ekscytujących kolaboracji w historii marki” zapewnił CEO Melissy Paulo Pedó, a jego odpowiednik ze strony Lagerfelda - Pier Paolo Righi – wychwalał brazylijską firmę za „przekształcenie inspiracji i projektów Karla w prawdziwie ikoniczne projekty, promujące równocześnie modę z przymrużeniem oka” (cyt. za: wwd.com).

 

W poprzednich latach autorskie kolekcje dla Melissy stworzyli m.in.: Vivenne Westwood, Gareth Pugh, Jason Wu, Jean Paul Gaultier oraz modelka Alessandra Ambrosio.


Czy wy też, tak jak my, nie możecie się już doczekać melissek stworzonych przez Karla Lagerfelda?

 

tagi: Karl Lagerfeld | Melissa | Karl Lagerfeld & Melissa | buty | kolaboracja |

podobne artykuły