lamode > INFO > RYNEK > ANNA WINTOUR MIANOWANA NOWĄ DYREKTOR KREATYWNĄ CONDÉ NAST
Lamode.info

ANNA WINTOUR MIANOWANA NOWĄ DYREKTOR KREATYWNĄ CONDÉ NAST

ANNA WINTOUR MIANOWANA NOWĄ DYREKTOR KREATYWNĄ CONDÉ NAST

Dodane przez Katarzyna Filcek
13 Marzec '13

Jako redaktor naczelna amerykańskiego wydania Vogue, Anna Wintour od 1988  roku z  wielkim sukcesem dzierży berło jednego z najbardziej prestiżowych magazynów o modzie na świecie. Opiniotwórcza, wpływowa, ale też często chłodna i nieprzystępna, to jej uznania i błogosławieństwa szukają nie tylko młodzi projektanci, ale i wielkie nazwiska branży.

 

 

Oprócz 25 rocznicy objęcia prestiżowego stanowiska, nazywana Cesarzową Mody Wintour zyskała właśnie kolejny powód do świętowania. Jak podaje NY Times, legendarna naczelna Vogue'a została mianowana dzisiaj na stanowisko dyrektor kreatywnej całego Condé Nast, co podobno miało na dobre uciąć spekulacje, dotyczące jej odejścia z potężnego wydawnictwa.

 

 

Wiadomo już, że obok kierowania najbardziej wpływowym tytułem świata, do nowych obowiązków Wintour należeć będzie konsultowanie i doradzanie redaktorom takich tytułów, jak Vanity Fair, Glamour, GQ czy New Yorker. Czy ktokolwiek może jeszcze wątpić, że Anna Wintour jest najbardziej wpływową kobietą świata mody?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja