Logotyp serwisu lamode.info
ZOSTAŃ STYLISTĄ W KONKURSIE MAXI STYLIZACJE

ZOSTAŃ STYLISTĄ W KONKURSIE MAXI STYLIZACJE

Marzysz o karierze stylisty? Weź udział w konkursie „Maxi Stylizacje” i zdobądź możliwość udziału w programie Polsat Cafe „Gotowe na zmiany” oraz wygraj wyjazd na prestiżowe targi „Bread & Butter” w Berlinie.

Kochasz modę? Uwielbiasz tworzyć oryginalne stylizację? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Maximus Fashion Center organizuje konkurs „Maxi Stylizacje” dla wszystkich młodych, ceniących modę ludzi.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy sfotografować 2 swoje pomysły na stylizację, a następnie wysłać je za pomocą formularza, który znajduje się na stronie internetowej www.maximuscenter.pl a także w zakładce konkurs na stronie www.maximuscenter.pl. Do zdjęć każdy uczestnik powinien dołączyć krótki opis przygotowanej stylizacji.

 

Prace konkursowe oceniane będą przez 3-osobowe Jury, do którego zaproszeni zostali Agnieszka Popielewicz, Jolanta Borowiec i Wojciech Witczak. Oryginalność, pomysł, zgodność z obowiązującymi trendami, umiejętność łączenia różnych elementów stroju to kryteria wyboru prac konkursowych.

 

Udział w konkursie „Maxi stylizacje” daje możliwość zaistnienia w świecie mody. Półfinaliści wezmą udział w programie „Gotowe na zmiany” emitowanym w Polsat Cafe, gdzie będą mogli zmienić wizerunek bohaterek. Nagrodą główną zaś jest wyjazd na Targi Mody „Bread & Butter”, które odbędą się w lipcu 2012 w Berlinie oraz bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakupy w Maximus Fashion Center. Dodatkowo zwycięzca otrzyma możliwość współpracy z Maximus Fashion Center przy sesji fotograficznej kolekcji jesień-zima 2012. Ponadto zwycięska praca zostanie opublikowana na łamach Fashion Magazine i Glamour.

 

Więcej informacji i regulamin konkursu na www.maximuscenter.pl

tagi: konkurs | Maximus Fashion Center |

podobne artykuły