PL / EN
WSPÓLNIE Z MARKĄ BIODERMA NAGRADZAMY KOBIETY - WYNIKI KONKURSU

WSPÓLNIE Z MARKĄ BIODERMA NAGRADZAMY KOBIETY - WYNIKI KONKURSU

­Znamy już nazwiska 10 laureatów konkursu przygotowanego z kosmetyczną marką Bioderma z okazji Dnia Kobiet. Sprawdźcie szczegóły!

Nasz konkurs przygotowany wraz z kosmetyczną marką Bioderma dobiegł końca. Tak jak obiecywaliśmy już dziś ogłaszamy 10 szczęśliwców, którzy postanowili nadesłać swoje zgłoszenia. Warunkiem uczestnictwa było wskazanie prawidłowej odpowiedzi na pytanie nr 1:

 

Ile składników aktywnych zawiera kompleks MATRICIUM? (prawidłowa odpowiedź to 63)

 

A także udzielenie najciekawszej odpowiedzi na pytanie nr 2:

 

Kogo, z bliskich Ci osób chciałabyś nagrodzić wspólnie z Biodermą z okazji Dnia Kobiet i dlaczego?

 

 


Miło nam poinformować, że zestawy kosmetyków Bioderma Matriciane Multi-defense i Sensibio H2O trafią do:

 

1) Przemysław R. Wołomin

 

Z okazji Dnia Kobiet nagrodzić chcę żonę

Dać jej mogę wszystko, nawet złota tonę

Z kremu pewnie też będzie zadowolona

Skromna przecież jest moja miła żona

 

Dla mnie jest cudowna, wspaniała, jedyna

Jest całym mym światem, dała mi też syna

Kocham ją szalenie, czy to w dzień czy w nocy

Kocham bardzo silnie, prawie z całej mocy

 

Kocham jak śnieg zimę, jak urzędnik klimę

Kocham jak miś miodek, jak bałwanek chłodek

Kocham jak pies kostkę, tak jak rybka ostkę

Jak kolejarz składy, jak koszykarz wsady!

 

Kocham jak lis kurę, jak model figurę

Jak kominek drewno, jak strzał z łuku sedno

Kocham jak kot kotkę, jak fotograf fotkę

Tak jak myszka serek, jak babcia swój beret

 

Kocham jak aksamit, jak ogień dynamit

Jak zarodek złota, jak spódnica Szkota

Tak jak ryba wodę, jak elektryk diodę

Kocham jak mąż żonę, tak jak kruczek wronę

 

Tak jak konik sianko, jak praleczka pranko

Kocham jak łoś trawkę, tak jak kawosz kawkę

Jak turysta Chiny, jak góra lawiny

Kocham jak ZUS składki, tak jak rzeka kładki

 

Ma żona jest dla mnie jak złoto, platyna

Ma żona jest dla mnie na świecie jedyna!

Więc jej podaruję jeśli wygram kremy

Razem z moim synem właśnie tego chcemy!

 

 

2) Maria W. Radzionków

 

No cóż, najchętniej obdarowałabym siebie samą. Mój mąż jakoś nie ma w zwyczaju obdarowywania mnie prezentami. Zazwyczaj mówi - kup sobie coś. Za to, że ponad 30 lat cierpliwie to znoszę, byłaby to miła rekompensata.

 

 

 

3) Magdalena G. Purda

 

Z okazji Dnia Kobiet wspólnie z Biodermą chciałabym nagrodzić moją mamę, która jest moją najlepszą przyjaciółką i wielkim autorytetem. Pomimo że nie pracuje już w zawodzie, niesie pomoc ludziom z małej miejscowości angażując się w ich sprawy i problemy. Jako nowa Pani Sołtys :) świetnie sobie radzi tak jak ze wszystkim czego się "dotknie". Moja mama nie usiedzi spokojnie wiedząc że może zrobić coś dla innych! To Kobieta spełniona ,dojrzała  piękna, inteligentna...i bardzo Ją kocham!!!

 

 

4) Ewelina Ch. Bielsk Podlaski

 

Chciałabym nagrodzić wyjątkowym prezentem wyjątkową osobę, jaką jest Marika. To ona otworzyła przede mną drzwi do fascynującego świata dancehall'u, otworzyła mnie na muzykę, której wcześniej nie znałam. Może to zabrzmi jak banał, ale dzięki niej moje życie stało się po prostu lepsze. I chociaż nie znam jej osobiście, i nie wiem, czy kiedykolwiek to się zmieni, jest dla mnie naprawdę bliska. Naprawdę, bardzo bym chciała móc kiedyś podejść do niej po koncercie, i podziękować za wszystko, co robi. Co robi dla mnie. Podziękować za tą niesamowitą ilość inspiracji, która pojawiła się w moim życiu właśnie dzięki niej...Podarunek ode mnie byłby symbolem mojej wiary w jej słowa:


"Pomagaj szczęściu, nie załamuj się, co robić masz, rób.
Ile upadniesz razy, tyle razy się podniesiesz,
Wsłuchaj się w słowa, dźwięki, wszystko masz w zasięgu ręki."

 

5) Ela S. Wrocław

 

„Nie chcę, by ktoś posądzał mnie o chęć stania się naczelnym lizusem, ale... te wyjątkowe kosmetyki z okazji Święta Kobiet podarowałabym swojej szefowej. Nasza firma od początku roku napotyka same trudności. Sprawy organizacyjne przytłaczają, wykonawcy nie wywiązują się ze zobowiązań, klienci są wyjątkowo "trudni". Patrzę ze smutkiem, jak ta, dotychczas atrakcyjna i przebojowa, kobieta, zapada się w sobie. Stres sprawił, że pod oczami ma ciemne podkówki, dookoła ust smutne bruzdy, a Jej cera stała się szara i pozbawiona blasku... Chyba nie zauważa, że nadchodzi wiosna... Wiem, że trudno byłoby tak po prostu naprawić Jej świat, jednak wierzę głęboko, że cuda Biodermy poradziłyby sobie z Jej smutkiem. Przecież nie ma nic lepszego dla kobiety, niż nowy, wyjątkowy kosmetyk (no chyba, że nowe, wyjątkowe buciki... ;)) Po tym jednak, jak przeczytałam, co potrafi krem Matriciane Multi-Défense, myślę, że jest wymarzonym prezentem na przednówek dla każdej zapracowanej i zestresowanej kobiety z wielkiego miasta!

 

Umówmy się tak: ja zapewnię szefowej codziennie zieloną herbatkę na biurko, a Bioderma pomoże Jej uporać się z zimą, która chyba na dobre Ją opanowała... Marzymy wraz z całą załogą o powrocie tej inspirującej, pogodnej, ambitnej, nieco szalonej kobiety, jaką zawsze była. Myślę, że tylko Bioderma jest w stanie podołać takiemu wyzwaniu ;) a zatem do dzieła! Niech Matriciane Multi-Défense zregeneruje Jej ciało, by mogła spojrzeć świeżym, bo oczyszczonym Sensibio H2O na codzienność... Do kompletu różowa prymulka i twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką... I już stajemy się zespołem idealnym.”

 

 

6) Iwona B. Białystok

 

„spójrz na zmarszczki, łapki kurze,

nie wytrzymam tego dłużej!

spójrz na skóry załamania,

to jest nie do wytrzymania!

Jestem młoda, lat trzydzieści,

życie jednak mnie nie pieści.

Pasmo zgryzot i problemów

widać na twarzy – nie wiedzieć czemu.

Także dni pełne uśmiechów

zaraz widać na człowieku.

W ust kącikach, przy powiece

- czy to nadal jest kobiece?”

Tyle biadań i narzekań

płaczu, pytań i dociekań

nasłuchałam się przez lata

- ich autorką jest Agata.

Moja cudna młodsza siostra.

chyba o mnie jest zazdrosna.

Że mnie czas łaskawie tuli

i na zmarszczki nie pozwoli.

By zatrzymać czas i dla niej

chcę terapii wyszukanej,

a Bioderma każdy to wie

jak oszukać czas podpowie.


 

7) Joanna S. Jaworzno

 

Babcia ostatnio bardzo się zmieniła, ale o tym za moment. Życie jej nie oszczędzało, i nie chodzi mi tu  o traumy związane z wojną, ale po prostu o to zwykłe, szare życie codzienne. Jej małżeństwo nie było udane, mój dziadek (którego nigdy nie poznałam) nadużywał alkoholu, a potem zmarł tragicznie.  Jej  życie po prostu nie układało się tak, jakby ona tego chciała. Natomiast niedawno zupełnie się odmieniła – okazało się, że odnalazł ją po długich poszukiwaniach jej bliski kolega z lat młodzieńczych. Zdobył jej numer telefonu i po prostu zadzwonił. Minęło od tego zdarzenia trochę czasu i muszę powiedzieć, że babcia przeszła totalną metamorfozę – począwszy od stylu ubierania i wyglądu, na podejściu do życia kończąc. Wyrzuciła stare, „babcine” płaszczydła i długie spódnice, teraz nosi się kolorowo, buszuje po sklepach! Ostatnio dopytuje mnie, jakie kosmetyki mogę jej polecić, czym się malować… Zmieniła się pod względem emocjonalnym i to widać, regularnie wyjeżdża do  kolegi i dla niego się maluje, stroi ( chociaż ja myślę że też „dla siebie”). Może to banalne, ale babcia przeżywa swoją „drugą młodość” i nie ma w tym stwierdzeniu niczego ironicznego. A Biodermę bardzo chętnie jej podaruję, myślę szczególnie o serii Matricium, bo działa nie na powierzchni skóry, ale głęboko w jej komórkach, i sądzę że zregenerowałaby skórę w każdym wieku.

 

 

8) Magda S. Wrocław

 

Ze wszystkich znanych mi mniej, lub bardziej, kobiet, myślę, że takie rewelacyjne kosmetyki przydałyby się przedszkolance grupy V, do której uczęszcza moja Córcia. Ilekroć patrzę na Jej posępną minę, siną ze zmęczenia, a może tajonych frustracji, twarz, zaciśnięte usta i oczy pozbawione jakichkolwiek iskierek radości, myślę, że minęłam się z powołaniem... A cierpią na tym dzieciaki! Ale może właśnie magiczny eliksir byłby w stanie Ją odmienić, dodać blasku, odnowić... Tak, by wniosła trochę radości w codzienność tych małych perełek, którymi codziennie się opiekuje...

 

 

9) Zofia K. Lwówek Śląski

 

Zwykle to moja córka obdarza mnie kosmetykami. Przyznam, że dobiera je bardzo starannie i jestem z nich bardzo zadowolona. Chciałabym się  jej zrewanżować równie miłym upominkiem. Czasami zapominam, że to przecież dorosła już kobieta, której skóra również ma potrzeby. Trochę wynika to z tego, że dla mnie wciąż jest tym maleńkim dzidziusiem 3550 gram, który mnie uszczęśliwił swoim pojawieniem się na świecie w pewne czerwcowe popołudnie. W Dzień Kobiet chciałabym jednak odstawić na bok swoje macierzyńskie podejście do niej i zaakcentować jej święto. Niech wie, że choć widzę w niej moją małą córeczkę - dostrzegam w niej również kobietę. Dodam: piękną, zadbaną kobietę. A upominek byłby tego skromnym dowodem!

 

10) Agnieszka M. Lublin

 

B-iodermę chciałabym podarować

I-dealnej kobiecie

O-dważnej

D-obrej

E-nergicznej

R-ozsądnej

M-ojej mamie

A-dlaczego?

 

M-ama zawsze powtarza, że kobieta powinna być:

A-dwokatem piękna

M-iłośniczką harmonii

I-nscenizatorką młodości

E-strogeny w końcu zobowiązują...


 

Serdecznie gratulujemy!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: konkurs | Bioderma |

podobne artykuły